Angelika Mucha kusi wysportowaną sylwetką, pozując w zbożu. Internauci w ekstazie. "Fani czekają na więcej!"

Angelika Mucha opublikowała na Instagramie wyjątkowo gorące zdjęcia. Influencerka zapozowała w kostiumie kąpielowym i zachwyciła sylwetką.

Angelina Mucha to jedna z pierwszych polskich gwiazd sieci, której liczba obserwatorów na Instagramie przekroczyła milion. Influencerka dała się poznać jako "największa fanka" Justina Biebera w kraju i szybko zyskała popularność. Dzięki wiernym fanom dostała dwa lata temu nawet angaż do "Tańca z Gwiazdami", w którym u boku Rafała Maseraka zajęła pierwsze miejsce. Na Instagramie publikuje wiele różnych treści - reklamuje kosmetyki, ubrania. Jej ostatni post mocno różni się jednak od pozostałych. Littlemooonster96 zapozowała półnaga. 

Zobacz wideo Angelika Mucha ćwiczy z trenerem online po dłuższej przerwie

Angelina Mucha prezentuje zgrabną sylwetkę, pozując w zbożu

Internauci chyba nie spodziewali się tak gorących i dla niektórych prawdopodobnie wyzywających zdjęć grzecznej influencerki. Angelika zapozowała w różowym dwuczęściowym kostiumie na polu. Fotografiom towarzyszy cytat piosenki byłem dziewczyny jej idola, Seleny Gomez, "Hands to myself".

I powinieneś wiedzieć, że jeśli mogłabym, oddychałabym Tobą każdego dnia.
 

Pod zdjęciem pojawiała się masa komplementów. Fani byli pod wrażeniem figury młodej gwiazdy i pisali, że czekają na więcej takich ujęć. Swoje trzy gorsze dorzucili Jankes i Maffashion.

Uważaj na kleszcze w tych krzakach! - doradził prezenter.
Nice! - dodała Kuczyńska.

Myślicie, że Angelika zacznie teraz publikować więcej tak odważnych zdjęć? Fani jak widać nie mają nic przeciwko. Ponadto w końcu zaczynają się wakacje i zdjęć Muchy znad morza będzie prawdopodobnie bardzo dużo.

ZOBACZ TEŻ: Mucha i Maserak wyśmiali Pavlović. Jak zareagowała jurorka? "Po programie ci pokażę". Pełen profesjonalizm!