Adrian Zandberg ma za sobą aktorski debiut. Polityk wystąpił w kultowym serialu TVP

Pamiętacie serial "Ballada o Januszku"? W kolegę tytułowego bohatera wcielił się Adrian Zandberg.

Adrian Zandberg jest dziś jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków w kraju. Przypomnijmy, że 40-latek stoi na czele partii Lewica Razem. Przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Jak się okazuje, telewizyjne doświadczenie szlifował już od najmłodszych lat. Swój debiut w TVP zaliczył jeszcze jako kilkuletni chłopiec.

Adrian Zandberg był dziecięcym aktorem

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd i polityków wrzuciło do sieci swoje archiwalne zdjęcia z dziecięcych lat. Adrian Zandberg również uraczył swoich sympatyków wspomnieniem z przeszłości. Na profilu polityka na Instagramie pojawił się fragment serialu "Ballada o Januszku". Nieprzypadkowo! W dzieciństwie Adrian Zandberg wcielił się w kolegę tytułowego bohatera.

Wszyscy wrzucają dziś pamiątki z dzieciństwa, wrzucę i ja. Rok 1988, mój debiut w premierowym odcinku “Ballady o Januszku”. W sumie są tam wszystkie lęki polskiej prawicy na jednym obrazku: w filmie wyprodukowanym w Polsce Ludowej, zamiast uczyć się religii, prowadzę nieformalną edukację seksualną - podpisał filmik.
 

Mało kto wiedział o tym fakcie z życia polityka. Internauci również nie kryli zaskoczenia.

Tego nie przebije nikt!
Złoto!
To jest więcej niż dobre - czytamy w komentarzach.

Aktorska kariera Adriana Zandberga zaczęła się i jednocześnie zakończyła na występie w "Balladzie o Januszku". Trochę szkoda. Jesteśmy ciekawi jego innych serialowych kreacji.

Zobacz wideo Zandberg punktuje Morawieckiego ws. klimatu: Ogrywa go pan tanimi, PR-owymi gestami
Więcej o: