Jarosław Jakimowicz wysłał chamską wiadomość do byłego dziennikarza TVP: Spotkamy się fajo, to ci wytłumaczę parę spraw

Były dziennikarz TVP Sławomir Matczak opublikował na Facebooku wiadomość, jaką Jarosław Jakimowicz mu wysłał.

Post dziennikarza Sławomira Matczaka, który był związany przez wiele lat z TVP i TVP Info, wzbudził ogromne kontrowersje. Dziennikarz postanowił opublikować wiadomości, którą przesłał mu Jarosław Jakimowicz. Były aktor, który obecnie robi karierę jako prezenter śniadaniówki użył mocnych słów i wyzwisk. 

Zobacz wideo Stylizacje gwiazd na ramówce TVP. Stylizacje młodych influencerów

Sławomir Matczak pokazuje wiadomości od Jarosława Jakimowicza

Post został opublikowany we wtorek i od razu odbił się szerokim echem w mediach.

Dziś mówiłem o hejcie, a po komentarzu na FB dotyczącym planowanej rozmowy w TVP byłego antyterrorysty z tym „aktorem” na temat łapania bandytów - dostałem takie zaproszenie od tego artysty- purysty. Waham się.... - napisał Matczak.

Poniżej mogliśmy zobaczyć screen wiadomości wysłanej z konta Jakimowicza na Facebooka.

Posłuchaj podstarzały frajerze, masz coś do mnie, to weź numer do Maćka i się spotkamy fajo i impotencie to ci wytłumaczę parę spraw. Jesteś gotów parówo, to czekam kiedy chcesz . Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył, bo z ryja na konfidenta wyglądasz - napisał Jakimowicz.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy sugerują, że takie zachowanie byłego aktora podlega już pod Kodeks Karny. W obronie dziennikarza Matczaka stanął też wokalista Michał Wiśniewski.

Wchodzę w to, idę z Tobą - napisał.

Zrzut ekranu wiadomości został także opublikowany na Twitterze.

Warto przypomnieć, że Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie jest częstym gościem w Telewizji Polskiej. Najpierw zasłynął z dosyć kontrowersyjnej wypowiedzi, w której dziękował Antoniemu Macierewiczowi za obronę niepodległości Polski, a zaledwie kilkanaście dni później, dokładnie 18 listopada poprowadził program "Pytanie na śniadanie extra".