Jarosław Jakimowicz poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra". Wcześniej "spontanicznie" dziękował Macierewiczowi na wizji

Jarosław Jakimowicz został ogłoszony nowym prowadzącym programu "Pytanie na śniadanie extra". Na antenie TVP 2 będzie pojawiał się raz w tygodniu.

Jarosław Jakimowicz raz w tygodniu poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra". Ma już za sobą swój debiut - w poniedziałek pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć go na wizji TVP2.

Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie extra" pojawia się codziennie od razu po emisji porannego programu śniadaniowego o tym samym tytule. Program emitowany jest od poniedziałku do soboty. Pierwszy - i jedyny w tym tygodniu - odcinek z nowym prowadzącym Jarosławem Jakimowiczem został wyemitowany wczoraj - 18 listopada.

O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, gdy przerwał program Michała Rachonia na TVP Info i podziękował za wszystko Antoniemu Macierewiczowi, który był gościem programu. Aktor zerwał się z miejsca, podbiegł do Macierewicza i powiedział:

Dziękuję za tych 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków. Jestem dumny i zaszczycony.

Aktor później sprostował w rozmowie z wp.pl informacje, jakoby sytuacja z Anonim Macierewiczem przyczyniła się do tego, że dostał rolę prowadzącego w programie na TVP2:

Ludzie myślą: jak w czwartek uścisnął Macierewiczowi dłoń, to w poniedziałek ma swój program. Ale przysięgam, że to tak nie działa - przekonywał.

Czym zajmuje się Jarosław Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz już dawno pożegnał się z aktorstwem. Obecnie jest uważany bardziej za celebrytę, niż aktora. Zaistniał w 1996 roku po premierze filmu "Młode wilki" i był ogromną nadzieją polskiego kina. Jednak nie wykorzystał tej szansy. Teraz możemy go tylko zobaczyć w teleturniejach, programach czy branżowych imprezach.

BO

W filmie poniżej możecie zobaczyć celebrytów jednego sezonu:

Zobacz wideo
Więcej o: