Sandra Kubicka żali się na byłego narzeczonego. "Cierpliwość się wyczerpała"

Sandra Kubicka kilka dni temu rozstała się ze swoim narzeczonym. Nie odpowiadał jej rozrywkowy tryb życia Kaio. Teraz modelka odpowiada na zarzuty fanów, jakoby sama nadal imprezowała.

W połowie maja Sandra Kubicka poinformowała swoich fanów, że rozstaje się z narzeczonym Kaio. Ta wiadomość była dla obserwatorów modelki sporym zaskoczeniem, ponieważ wkrótce para miała się pobrać. Wybrali już nawet zaproszenia na ślub. Polka zrozumiała jednak, że nie jest szczęśliwa u boku swojego partnera - imprezowy styl życia przestał jej odpowiadać. Z tego powodu najnowszy post Sandry Kubickiej wzbudził poruszenie u części jej fanów.

Zobacz wideo Sandra Kubicka w "Kole Plotka". Co nam wyznała?

Sandra Kubicka wspomina związek z Kaio

Sandra Kubicka wstawiła ostatnio na swój Instagram film, na którym przebojowo spędza czas z przyjaciółką. Niektórym internautom wydało się jednak dziwne, że jeszcze przed chwilą modelka narzekała na rozrywkowy tryb życia byłego partnera, tymczasem teraz sama w ten sposób się bawi.

 

Jedna z obserwatorek zapytała o to przebywającą w Miami Polkę:

Sandra, a czy ty nie mówiłaś, że masz dość imprezowego życia Kaio? A co coś wrzucasz ostatnio, właśnie tym jest.

Modelka postanowiła się wytłumaczyć internautce, że jej wyjście do przyjaciół ma się nijak do imprez, na jakich bywał jej narzeczony:

Wyszłam pierwszy raz od trzech miesięcy do przyjaciół i jeżeli TO nazywasz imprezą, to nie chcesz widzieć jego imprez... Bo się przerazisz i słowo "impreza" nabierze nowego znaczenia... - odpisała Sandra Kubicka.

Dalej Sandra Kubicka odniosła się również do komentarzy sugerujących, że specjalnie nie ubolewa nad rozstaniem:

Przez ostatnie trzy miesiące codziennie płakałam i przepraszam, że nie pokazywałam na Instagramie swoich łez, ale w pewnym momencie to już pęka w człowieku i nie przeżywa się tego aż tak. Cierpliwość się wyczerpała - wyznała.

Przypomnijmy, że Sandra i jej narzeczony poznali się na początku 2019 roku. Szalone uczucie sprawiło, że para szybko zamieszkała razem, a w sierpniu Kaio oświadczył się modelce. Jakiś czas temu fani podejrzewali kryzys w ich związku. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś byli narzeczeni ponownie zdecydują się reaktywować swój związek.

Polecamy: Już dziś wraca "MTV Cribs"! Mamy fragment odcinka z Sandra Kubicką. O takiej garderobie marzy niejedna kobieta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.