Sandra Kubicka rozstała się z partnerem? Przestali się obserwować na Instagramie. Modelka: Ja mam ogromny stres ostatnio [TYLKO U NAS]

Sandra Kubicka rozstała się z partnerem? Tak twierdzą fani! Postanowiliśmy skontaktować się z modelką i dowiedzieć się, jaka jest prawda.

Sandra Kubicka jest obecnie gwiazdą tanecznego show Polsatu i musimy przyznać, że na parkiecie wywija niczym zawodowa tancerka. Nie jest tajemnicą, że razem z Barbarą Kurdej-Szatan radzą sobie najlepiej i to prawdopodobnie one zmierzą się w finale 10. edycji programu. Modelka dzielnie ćwiczy więc na sali treningowej, przez co ma niewiele czasu dla swojego narzeczonego, który spełnia się w roli ojca i musiał ostatnio wylecieć z Polski. Fani zauważyli ponadto, że Kaio i Sandra nie śledzą się na Instagrama. Pojawiły się plotki, że rozstali się. 

Sandra Kubicka komentuje relacje z Kaio

Zasmuceni podejrzeniami fanów, postanowiliśmy napisać do Sandry Kubickiej. Modelka nie była nimi zaskoczona, jednocześnie przecząc, jakoby rozstała się z narzeczonym. 

 
Wiem o tym. Nie rozstaliśmy się. Kaio nie może na razie wrócić do Polski, bo musi być ojcem i zająć się córką na miejscu. Ja nie mogę wrócić do Miami, bo biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Sandra zdradziła nam również, że to, że przestali się obserwować na portalu społecznościowym, jest wynikiem "cichych dni". 

Mamy po prostu ciche dni. Ja mam ogromny stres ostatnio i potrzebuję trochę spokoju dla głowy. 

Mamy nadzieję, że relacje modelki i jej narzeczonego polepszą się i Sandra zorganizuje swoje wymarzone wesele już wkrótce. Nie tak dawno w wywiadzie z Plotkiem bardzo ekscytowała się tym tematem

CW

Sandra Kubicka bawiła się ze znajomymi po evencie H&M. Zobaczcie te nagrania. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.