Sandra Kubicka pochwaliła się zaproszeniami na ślub. Modelka zaczęła odliczać dni do uroczystości. Zdjęcie skomentowała Sara Boruc. Jej reakcja mówi wszystko

Sandra Kubicka pochawliła się na Instagramie, jak wyglądają zaproszenia na jej ślub. Modelka i jej wybranek mają pobrać się za kilka miesięcy.

Sandra Kubicka i jej ukochany Kaio Alves Goncalves poznali się w styczniu 2019 roku, a w sierpniu byli już zaręczeni. Dosyć szybko zamieszkali razem, bo po niecałych dwóch tygodniach znajomości kupili dom w Miami. Później przez problemy zdrowotne modelki i stres tym spowodowany para przechodziła kryzys. Na szczęście Sandra i Kaio przetrwali trudne chwile i planują ślub. 

Sandra Kubicka pokazała zaproszenia na ślub

Modelka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje zaproszenia na ślub. Są bardzo minimalistyczne i stylowe.

Zaczynam odliczanie do ślubu - napisała Kubicka. 
 

Zaproszenia zachwyciły nie tylko fanów modelki, ale i jej znane koleżanki. Zdjęcie skomentowała m.in. Sara Boruc, która dodała emotikony zakochanych buziek. Ta reakcja mówi wszystko - Sara musiała zachwycić się zaproszeniami, tak samo jak Karolina Pisarek, która podobnie zareagowała. 

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram/sandrakubicka

Sandra i Kaio mają pobrać się w lipcu, ale ślub nie odbędzie się w kościele. Wesele potrwa trzy dni i zostanie zorganizowane w Polsce. Para zaprosi na uroczystość 100 najbliższych osób. Mniejsze przyjęcie odbędzie się także w USA. Modelka przygotowuje na ten ślubny maraton pięć kreacji. Połowa z nich jest szyta w Izraelu, a reszta na Ukrainie. 

Kim jest Kaio Alves Goncalves?

Wybranek Kubickiej to brazylijski biznesmen, który pasjonuje się motoryzacją. Jedna z jego firm na Florydzie zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów ekskluzywnych marek. Kaio posiada także firmę w Brazylii, jednak nie chce ograniczać się tylko do dwóch dwóch placówek, bo marzy o rozwijaniu biznesu. Goncalves ma 13-letnią córkę z przedniego związku. Podobno nastolatka nie dogaduje się z przyszłą żoną ojca.

DK

ZOBACZ: Sandra Kubica opowiedziała o kryzysie w związku 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.