Narzeczony Sandry Kubickiej ma 13-letnią córkę. Jej relacje z modelką nie są najlepsze. "Myślę, że to zajmie nam kilka lat"

Mogłoby się wydawać, że życie Sandry Kubickiej jest usłane różami. Nic bardziej mylnego.

Po rozstaniu z DJ-em Cedricem Gervaisem, Sandra Kubicka niedługo cieszyła się życiem singielki. Bardzo szybko poznała miłość swojego życia, Kaio Alvesa Goncalvesa. Kilka miesięcy później, para kupiła luksusowy dom w Miami. Pod koniec sierpnia modelka pochwaliła się na Instagramie, że biznesmen oświadczył się jej.

Sandra Kubicka nie dogaduje się z córką narzeczonego

Kaio Alves Goncalves ma 13-letnią córkę z poprzedniego związku. W ostatnim wywiadzie dla "Faktu" Kubicka zdradziła, że ich relacje nie wyglądają najlepiej. 

Bywa ciężko, bywa dobrze. Na pewno jest ciężej dogadać się z nastolatką, która przechodzi przez okres dojrzewania, buntu i nagle przychodzi do jej domu i to jest narzeczona twojego taty - powiedziała.

Modelka nie traci jednak nadziei i podkreśla, że cały  czas "dociera się" z córką swojego narzeczonego. Nie jest to jednak łatwe, bo jak przyznała, "nikt jej tego nie nauczył i nie przeczytała książki na ten temat". Sama nie spodziewała się też, że w młodym wieku znajdzie się w takiej roli.

Myślę, że to zajmie nam kilka lat - podsumowała.

Trzymamy kciuki!

Jak idą przygotowania do ślubu Sandry Kubickiej?

Zobacz wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.