Joanna Krupa włączyła się w kłótnię Opozdy i Kubickiej. Po której stronie stanęła? To było do przewidzenia

Joanna Krupa postanowiła wtrącić się w medialny konflikt między Joanną Opozdą i Sandrą Kubicką. Nie dość, że modelka opowiedziała się po stronie tej pierwszej, to mocno skrytykowała koleżankę po fachu.

Joanna Krupa jest jedną z tych gwiazd, które biorą najczynniejszy udział w promocji przeróżnych akcji związanych z pomocą psom. Sama wychowuje ich kilka, nic więc dziwnego, że zabrała głos w sprawie "zaginionego psa Fortuny", którego Sandra Kubicka przygarnęła od Joanny Opozdy. Modelka była bardzo stanowcza.

Joanna Krupa komentuje konflikt między Joanną Opozdą a Sandrą Kubicką

Przyszła mama skomentowała zajście między koleżankami z branży. Już na samym początku swojej wypowiedzi stanęła po stronie Joanny.

Posłuchajcie od czego zaczął się cały konflikt. Joanna Opozda nie przebierała w słowach.

Zobacz wideo
Sandra, nie rób z siebie ofiary tylko powiedz, gdzie jest pies. I Asia Opozda nie potrzebuje attention, tak jak ty mówisz, bo ona dużo więcej osiągnęła w show business niż ty. Chodzi o psa i gdzie on jest - zaczęła.

Joanna Krupa, Joanna OpozdaJoanna Krupa, Joanna Opozda screen Instagram / @joannakrup

Następnie Krupa wytknęła koleżance po fachu, że ta chce na siłę zrobić z siebie ofiarę i zarzuciła jej, że potraktowała psa jak zabawkę.

Widać, że ci się znudził i próbujesz robić z siebie biedną ofiarę. Piesek to nie zabawka. Tylko jak się już zdecydujesz, że chcesz zaadoptować, to potrzebuje czas taki piesek, żeby się przyzwyczaić do nowej rodziny, nowego życia, innych piesków. To nie zabawka, że oddaje się do znajomej. Zamiast załatwić to z klasą po co mówić, że Asia Opozda to robi, żeby media się nią interesowały? Jak coś takiego może Ci przyjść do głowy. Ona się martwi o psa, a nie próbuje użyć Ciebie, żeby media o niej pisały. To jakaś komedia z twojej strony - czytamy na jej InstaStories.

Joanna KrupaJoanna Krupa screen Instagram / @joannakrup

Przypomnijmy, że Opozda, będąc na wakacjach we Włoszech, zobaczyła jak właściciel znęca się nad psem. Postanowiła mu go odebrać i zmieniając urlopowe plany przywiozła psiaka do Polski. Wtem odezwała się do niej Kubicka, która zapragnęła dać mu nowy dom. Aktorka się zgodziła. Po kilkunastu dniach postanowiła jednak zapytać co u Fortuny. Odpowiedzi od modelki nie dostawała, więc upubliczniła całą sytuację w swoich social mediach. 

 

Co sądzicie o całej sprawie? Nas stanowisko Krupy absolutnie nie dziwi. Dlaczego? Od dłuższego już czasu Joanna jest skonfliktowana ze swoją byłą agentką Małgorzatą Leitner, która obecnie zajmuje się karierą właśnie Kubickiej.

CW

Więcej o: