Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pozują w takich samych stylizacjach. "Piękne kobiety". Podobne?

Małgorzata Socha, z okazji nadchodzącego święta, opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą. Zdecydowały się na identyczne białe sukienki i oczarowały obserwatorów.

Małgorzata Socha jest osobą bardzo rodzinną. Każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie swoich pociech: siedmioletniej Zosi, trzyletniej Basi oraz niespełna dwuletniego Stanisława. Ostatnio aktorka zabrała je w góry, a jeszcze wcześniej dzieci towarzyszyły jej w ogrodowych porządkach. W najbliższy wtorek, 26 maja, Małgorzata Socha będzie więc świętować swoje święto. Tymczasem aktorka udostępniła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie ze swoją mamą.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o pokazywaniu życia na Instagramie.

Małgorzata Socha pozuje z mamą w identycznych stylizacjach

W przyszłym tygodniu, 26 maja, obchodzić będziemy Dzień Matki. Wiele celebrytek już teraz cieszy się z nadchodzącego święta. Do tego grona najwyraźniej należy również Małgorzata Socha, która postanowiła pochwalić się swoją mamą. Aktorka udostępniła na instagramowym profilu zdjęcia, na których obie pozują w białych stylizacjach. Przewiewne i eleganckie sukienki bez wątpienia świetnie sprawdzą się podczas majowej celebracji. Oba outfity należą do bardzo udanych!

Jaka matka taka córka. (...) Niech nasze mamy zawsze czują się pięknie i młodo! Którą stylizację wybierzecie? - napisała aktorka.
 

Obserwatorzy Małgorzaty Sochy nie szczędzili komplementów oraz miłych słów zarówno aktorce, jak i mamie. Furorę zrobiły też białe stylizacje obu pań:

Piękna mama i córka również, ale to oczywiste. Pozdrawiam!
Piękne kobiety i piękna kreacja :)
Jakie jesteście fajne kobietki! A Pani Małgosia w białej sukience - obłęd - czytamy w komentarzach.

Wam też sukienki przypadły do gustu?

Zobacz także: Małgorzata Socha w bikini pluska się w basenie. "Miło wrócić myślami do wakacyjnych dni"

Więcej o: