Małgorzata Socha w bikini pluska się w basenie. "Miło wrócić myślami do wakacyjnych dni". Ślotała wprost: Sexy Mami!

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie pamiątkowe zdjęcia z wakacji. Aktorka wspomina czas, kiedy beztrosko pluskała się w ogromnym basenie.

Małgorzata Socha konsekwentnie izoluje się od społeczeństwa w rodzinnym domu. Spędza czas ze swoimi pociechami i ukochanym, Krzysztofem Wiśniewskim. Widać jednak, że nieco tęskni za codziennością sprzed dwóch miesięcy, zwłaszcza kiedy za oknem ponuro i deszczowo. Na Instagramie podzieliła się z fanami pamiątkowymi fotografiami z wakacji. Są naprawdę świetne, a aktorka wygląda bardzo seksownie.

Zobacz wideo Małgorzata Socha i Anna Lewandowska trenują z dziećmi

Małgorzata Socha wspomina wakacje gorącymi zdjęciami z basenu

Małgorzata Socha jest mamą trojga dzieci: siedmioletniej Zofii, trzyletniej Barbary i dwuletniego Stanisława. Nic dziwnego, że jej szczupła sylwetka po trzech ciążach robi wrażenie i zachwyca się nią większość fanek. Jest ona jednak efektem ciężkiej pracy i wielu godzin spędzonych na sali treningowej. Gwiazda "Przyjaciółek" lubi więc się nią chwalić. Zrobiła to chociażby w środę, wspominając wakacje w chłodne, majowe popołudnie.

W takie deszczowe dni tym bardziej miło wrócić myślami do wakacyjnych dni. Bardzo dobrze, że pada! I dobrze, że można ogrzać się trochę wspomnieniami - przekonywała.
 

Internautki nie mogły nachwalić się sylwetki ulubionej serialowej aktorki.

Bosko, Pani Małgosiu! Pozdrawiam cieplutko.
Piękna i zgrabna kobieta.
Na dnie basenu odbicie anioła.

Swoje trzy grosze dorzuciła również koleżanka Sochy, Zosia Ślotała:

Sexy mami! Ty masz w sobie taki GLOW!

W pełni zgadzamy się ze stylistką i czekamy na więcej wspominek z urlopu!

ZOBACZ TEŻ: Córka Zofii Ślotały zabawiła się w makijażystkę i pomalowała mamę. Rania nie żałowała brokatu. Wyszło dość oryginalnie