Małgorzata Socha zabrała się za wiosenne porządki w ogromnym ogrodzie. Z pomocą dzieci sadzi roślinki. "Wow, trochę tego jest"

Małgorzata Socha nie próżnuje! Domową izolację przekuła na pożyteczne spędzanie czasu w pokaźnych rozmiarów ogrodzie. Jak wygląda majówka aktorki? Razem z dziećmi sadzi rośliny. Do twarzy jej z łopatą?

Małgorzata Socha świetnie sobie radzi w roli matki, a przynajmniej tak możemy sądzić, przeglądając jej instagramowy profil wypełniony fotografiami z trojgiem dzieci. Maluchy chętnie bawią się ze swoją rodzicielką, ale również nie stronią od pomocy w pracach domowych, czego dowodem ma być ostatni post aktorki w mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się "majówkowymi" porządkami wiosennymi, przy okazji pokazując ogromny ogród. Tylko spójrzcie na małego pomocnika i urocze różowe dresiki Sochy!

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha biegała po lesie w masce, a przy okazji pokazała przestrzeń wokół domu. Jest zielono i bardzo stylowo!

Małgorzata Socha w ogromnym ogrodzie

O takich widokach mógłby pomarzyć każdy. W dobie pandemii nawet niewielki skrawek prywatnego terenu, na którym możemy bezpiecznie zaczerpnąć świeżego powietrza jest na wagę złota. Tym bardziej, gdy mowa o tak ogromnym ogrodzie, którego szczęśliwą posiadaczką okazuje się Małgorzata Socha. Aktorka podczas majówki zdecydowała się na wiosenne porządki. Na szczęście mogła liczyć na pomoc swoich dzieciaków!

Może do końca izolacji uda mi się wkopać chociaż jedną roślinkę? Jak myślicie? Z takimi najlepszymi na świecie pomocnikami powinno się udać! - czytamy na profilu gwiazdy.

Uwagę internautów przyciągnęła nie tylko duża liczba roślin, ale także pokaźnych rozmiarów ogród. Fani zwrócili uwagę również na oryginalną "stylówkę" aktorki i jej córki.

"Gosia, świetnie wyglądasz"
"Kochana, z dziećmi pracuje się najlepiej, a szczególnie jak chcą grabki, żeby pomóc".
"Dres super!"

Myślicie, że aktorka szybko upora się z wiosennymi porządkami? Z pewnością dostarczą zarówno jej, jak i dzieciakom mnóstwo zabawy!

Więcej o:
Komentarze (24)
Małgorzata Socha zabrała się za wiosenne porządki w ogromnym ogrodzie. Z pomocą dzieci sadzi roślinki. "Wow, trochę tego jest"
Zaloguj się
 • ml2403

  Oceniono 15 razy 9

  Kolejna, która budzi mój podziw jeśli chodzi o możliwości makijażystek i tych wszystkich od pokazywania kobiet jakimi nie są naprawdę. Brzydka lub co najwyżej przeciętna kobieta wygląda całkiem nieźle jak się ja odpowiednio zrobi.

 • pislamabad

  Oceniono 8 razy 6

  Socha jest w miarę sympatyczna ale te żałosne ustawki... Każdy kto kiedykolwiek cokolwiek robił w ogrodze widzi to na pierwszy rzut oka. Jakaś poza w świeżych ciuszkach ze szpadelkiem na środku klepiska a wokół chwasty... Tak, już sadzi tam roślinkę, taaaa

 • feriojp

  Oceniono 7 razy 5

  Socha nie próżnuje i new balance lansuje

 • len_27a

  Oceniono 5 razy 5

  To ta pani z Agata meble?

 • pedro.666

  Oceniono 6 razy 4

  Socha może być przydatna w ogrodzie. Podobnie jak radło i pług. Ale najlepsza jest motyka oraz szpadel!

 • poljack

  Oceniono 2 razy 2

  Nic nie zrobiła na ani jednym zdjęciu !!!!!!!!!!!!!!!!!! Od kiedy kopie się alejkę ????

 • teczowesmieci

  Oceniono 4 razy 2

  I to jest nius na pierwszą stronę...Ja pierdziu.

 • lukasgld

  Oceniono 2 razy 2

  Z Podkarpacia.

 • korollaq

  Oceniono 1 raz 1

  Blondynki są naprawdę paskudne bez makijażu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX