Małgorzata Socha pokazała, jak spędza czas z pociechami i wrzuciła z nimi zdjęcia. Fani: Wspaniałe dzieciaczki

Małgorzata Socha izoluje się od społeczeństwa w rodzinnym domu z dziećmi i mężem. Na instagramowym profilu pokazała, jak spędza czas z trójką swoich pociech.

Małgorzata Socha podobnie jak większość polskich gwiazd została wysłana na przymusowy urlop. Wstrzymane zostały różne sesje zdjęciowe, zawieszone zostały nagrania seriali, w których gra ("Na Wspólnej" i "Przyjaciółki"). Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gwiazda ma teraz więcej czasu dla dzieci, których często pokazuje na instagramowym profilu. Ostatnio pochwaliła się fanom, jak spędza z nimi czas. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci

Małgorzata Socha bawi się z dziećmi

Mija już czwarty tydzień obowiązkowej izolacji. Gwiazdy nie tracą jednak pomysłów, jak zagospodarowywać dzieciom czas. Ostatnio na przykład Rafał Maślak stworzył rocznemu synowi domowy park wody, a teraz swoimi pomysłami na spędzanie czasu z pociechami pochwaliła się Socha. 

Nie możemy pojechać na wieś, więc wieś przyjechała do nas! Wszystkich pochłonęła zabawa i jesteśmy mocno zaangażowani w tworzenie naszej farmy. W trakcie #zostańwdomu, dbamy o rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych. Zabawa ta daje możliwość poznawania świata poprzez dotyk, wzrok i zapach. W skład wchodzą: błotne świnki, kucyk i kurczak. Jak widzicie, już należymy do ich ekipy. I tak właśnie widzę wspólne spędzanie wolnego czasu - 100% zaangażowania. A Wy jak lubicie spędzać czas ze swoimi dziećmi? - dopytywała gwiazda.
 

ZOBACZ TEŻ: Jak mieszka Małgorzata Socha? 'Spokój, dom, ciepły kominek'. Jest tak przytulnie, że aż chce się tam zostać

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani pisali, że Socha jest wspaniałą mamą, a jej pociechy są bardzo urocze. 

Jest pani super mamuśką. 
Pani jest moją imienniczka. Fajne dzieci.
Ojej, jakie słodkie ma pani dzieci.
Aż miło popatrzeć na taką piękną rodzinkę.

Trudno się nie zgodzić z fanami aktorki!