Elizabeth Hurley włożyła sukienkę Versace sprzed 21 lat. "Wyglądasz tak samo dobrze, jak przed laty"

Elizabeth Hurley zaprezentowała się w kreacji, którą ostatni raz miała na sobie podczas CFDA Fashion Awards w 1999 roku. Wciąż na nią pasuje!

Niedawno pisaliśmy o Jennifer Lopez, która po 20 latach wystąpiła w tej samej kreacji Versace. Gwiazda wciąż prezentowała się w niej idealnie, a fani tłumnie głosili, że z biegiem czasu wygląda w niej nawet lepiej. Śladami piosenkarki poszła brytyjska aktorka Elizabeth Hurley, która przyłączyła się do akcji miesięcznika "Harpers Bazaar". Wydaje się, że dla niej czas również stanął w miejscu. Przekonajcie się zresztą sami. 

ZOBACZ TEŻ: Syn Elizabeth Hurley skończył 18 lat. Chłopak jest kopią swojej mamy! Zwłaszcza w makijażu

Elizabeth Hurley w kreacji Versace z 1999 roku 

Magazyn "Harpers Bazaar" wymyślił akcję, która nakłania kobiety do ubierania szykownych strojów w czasie powszechnej izolacji. Elizabeth Hurley przyłączyła się do eksperymentu, czym pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda zamieściła zdjęcie w kreacji z 1999 roku. Na zdjęciu widzimy, jak w szykownej sukni ogląda telewizję. 

Tak sobie siedzę w domu i oglądam telewizję - napisała pod zdjęciem aktorka. 
 

Aktorka przypomniała, że sukienkę ze zdjęcia po raz ostatni miała na sobie podczas CFDA Fashion Awards w 1999 roku. Wówczas Elizabeth Hurley spotykała się z Hugh Grantem. Gwiazda w kreacji Versace sprzed 21 lat wciąż wygląda świetnie. Podobnie myślą jej obserwatorzy, którzy zasypują ją komplementami w komentarzach. 

Wyglądasz tak samo dobrze, jak przed laty.
Patrzę i nie wierzę. Nic się nie zmieniłaś. Promieniejesz, 
Piękna. Jesteś jak wino. Czas działa na twoją korzyść. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Elizabeth Hurley wygląda obłędnie.