Agnieszka Chylińska ma problemy w życiu osobistym? "Jesteś smutna, smutna bardzo". Menadżerka komentuje

Fani Agnieszki Chylińskiej są zaniepokojeni. Wygląda na to, że wokalistka przeżywa kryzys, a obserwatorzy doszukują się problemów w małżeństwie.

Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność i uważnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Piosenkarka chętnie pokazuje siebie, ale niewiele mówi o swojej rodzinie. Fani doszukują się kryzysu w życiu idolki. Czy słusznie?

Agnieszka Chylińska przeżywa kryzys?

Czas pandemii przypadł na jubileuszową trasę koncertową i pokrzyżował plany wokalistki. Chylińska z niecierpliwością czekała na spotkania z fanami.

Nie wiedzieliśmy, że spotkamy się z Wami ponownie dopiero po wielu miesiącach. Bardzo tęsknimy - napisała pod zdjęciem z ostatniej trasy koncertowej Agnieszka. 

Mimo wszystko wokalistka nie daje o sobie zapomnieć i łączy się z obserwatorami w mediach społecznościowych, publikując filmiki, na których czyta książki swojego autorstwa, które są przeznaczone dla najmłodszej publiczności.

Fani analizują książki Chylińskiej w poszukiwaniu odpowiedzi

W pisanych przez Agnieszkę książkach często można spotkać bohaterów z rodzicami po rozwodzie, a wśród dorosłych fanów pojawiają się pytania, czy fikcja literacka może mieć związek z prawdziwym życiem autorki.

"Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona" – powiedziała "Dobremu Tygodniowi" Joanna Ziędalska-Komosińska, menadżerka i wieloletnia przyjaciółka Agnieszki Chylińskiej.

Brak informacji od źródła powoduje, że obserwatorzy sami próbują znaleźć odpowiedzi. Zwracają też  uwagę na znaki w wyglądzie gwiazdy, takie jak nowy tatuaż Agnieszki "grzesznica", koszulka z napisem "niczyja", czy smutny wyraz twarzy piosenkarki na najnowszym wideo.

Dla mnie Agnieszko jesteś smutna, smutna bardzo. Mimo tego co robisz, wygłupiasz się, śpiewasz jest smutek. Obym się myliła, życzę Ci wielkiego szczęścia i spokoju. Uwielbiam Cię - napisała pod nagraniem fanka.

Chylińska tłumaczy, że bywa niewyspana, ponieważ śpi z dziećmi w pokoju, aby zaspokoić ich potrzebę bliskości. Takie sprostowanie nie rozwiewa wszystkich wątpliwości.

Przyczyną są problemy małżeńskie?

W związku Agnieszki Chylińskiej nie zawsze było kolorowo, a para była już bliska rozstania. Piosenkarka nie złożyła jednak wniosku rozwodowego i pozwoliła, by życie ułożyło się samo.

O mężu Agnieszki wiemy niewiele. Ojciec trójki dzieci piosenkarki ma na imię Marek i nie jest osobą medialną. Mężczyzna zajmuje się grafiką komputerową. Agnieszka nie zdradziła nawet wieku małżonka. Para nie pojawia się razem publicznie. 

Trzymamy kciuki za związek i mamy nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Więcej o:
Komentarze (14)
Agnieszka Chylińska ma problemy w życiu osobistym? "Jesteś smutna, smutna bardzo". Menadżerka komentuje
Zaloguj się
 • kinlej

  Oceniono 10 razy 8

  Też byłbym smutny jakbym ze swojego ciała zrobił brudnopis.

 • cerrie35

  Oceniono 7 razy 5

  Dajcie spokój i już przestańcie na jej temat snuć jakieś wyssane z palca teorie spiskowe. W życiu człowieka może spotkać tyle tragedii, że nawet nie ma sensu domniemywać co się akurat teraz u niej dzieje. Zresztą jak redaktorzy plotka (Chociaż raz na jakiś czas) słusznie zauważyli, Chylińska sama nie chce dzielić się swoim życiem prywatnym. Przyjdzie czas, iż sama zainteresowana wyda kolejną płytę w której opowie co jej leży na serduchu.
  I tak powinno być. Szanuję za to Chylińską, że nie lata do brukowców, czy nie prostytuuje swojego życia publicznie w necie jak te wszystkie pożal się Boże celebrytki, które nie potrafią niczego innego.

 • cleryka

  Oceniono 5 razy 3

  Tylko przyjaciele prawdziwi mogą pomóc w problemach. Trzymam kciuki,bądż silna Kobieto,masz 3 dzieci,One są siłą napędową w życiu.

 • asyndrome

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież ona ma borderline, zawsze będzie miała te fale szczęścia i dramatów. Jak ktoś słucha jej piosenek już dawno to rozkminił

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  ona zawsze miała problemy a mówili jej że trzeba było się uczyć

 • gj61

  Oceniono 1 raz 1

  Gdybym wyglądał jak ona, też byłbym smutny.

 • goska10001

  Oceniono 2 razy 0

  Menopauza, moja, drogą, menopauza..

 • goska10001

  Oceniono 2 razy 0

  Niech ubierze body, czarne rajstopy i zaśpiewa: miau, miau

 • wichurka46

  Oceniono 2 razy 0

  a kto by z powichrowanym szalaputem wytrzymal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX