Agnieszka Chylińska ma problemy w życiu osobistym? "Jesteś smutna, smutna bardzo". Menadżerka komentuje

Fani Agnieszki Chylińskiej są zaniepokojeni. Wygląda na to, że wokalistka przeżywa kryzys, a obserwatorzy doszukują się problemów w małżeństwie.

Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność i uważnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Piosenkarka chętnie pokazuje siebie, ale niewiele mówi o swojej rodzinie. Fani doszukują się kryzysu w życiu idolki. Czy słusznie?

Agnieszka Chylińska przeżywa kryzys?

Czas pandemii przypadł na jubileuszową trasę koncertową i pokrzyżował plany wokalistki. Chylińska z niecierpliwością czekała na spotkania z fanami.

Nie wiedzieliśmy, że spotkamy się z Wami ponownie dopiero po wielu miesiącach. Bardzo tęsknimy - napisała pod zdjęciem z ostatniej trasy koncertowej Agnieszka. 

Mimo wszystko wokalistka nie daje o sobie zapomnieć i łączy się z obserwatorami w mediach społecznościowych, publikując filmiki, na których czyta książki swojego autorstwa, które są przeznaczone dla najmłodszej publiczności.

Fani analizują książki Chylińskiej w poszukiwaniu odpowiedzi

W pisanych przez Agnieszkę książkach często można spotkać bohaterów z rodzicami po rozwodzie, a wśród dorosłych fanów pojawiają się pytania, czy fikcja literacka może mieć związek z prawdziwym życiem autorki.

"Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona" – powiedziała "Dobremu Tygodniowi" Joanna Ziędalska-Komosińska, menadżerka i wieloletnia przyjaciółka Agnieszki Chylińskiej.

Brak informacji od źródła powoduje, że obserwatorzy sami próbują znaleźć odpowiedzi. Zwracają też  uwagę na znaki w wyglądzie gwiazdy, takie jak nowy tatuaż Agnieszki "grzesznica", koszulka z napisem "niczyja", czy smutny wyraz twarzy piosenkarki na najnowszym wideo.

 

Dla mnie Agnieszko jesteś smutna, smutna bardzo. Mimo tego co robisz, wygłupiasz się, śpiewasz jest smutek. Obym się myliła, życzę Ci wielkiego szczęścia i spokoju. Uwielbiam Cię - napisała pod nagraniem fanka.

Chylińska tłumaczy, że bywa niewyspana, ponieważ śpi z dziećmi w pokoju, aby zaspokoić ich potrzebę bliskości. Takie sprostowanie nie rozwiewa wszystkich wątpliwości.

Przyczyną są problemy małżeńskie?

W związku Agnieszki Chylińskiej nie zawsze było kolorowo, a para była już bliska rozstania. Piosenkarka nie złożyła jednak wniosku rozwodowego i pozwoliła, by życie ułożyło się samo.

O mężu Agnieszki wiemy niewiele. Ojciec trójki dzieci piosenkarki ma na imię Marek i nie jest osobą medialną. Mężczyzna zajmuje się grafiką komputerową. Agnieszka nie zdradziła nawet wieku małżonka. Para nie pojawia się razem publicznie. 

Trzymamy kciuki za związek i mamy nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Więcej o: