Agnieszka Chylińska zadała szyku. W tak eleganckiej kreacji nie widzieliśmy jej dawno

Agnieszka Chylińska na półfinały "Mam Talent" wybrała czarny elegancki kombinezon. Artystka rzadko pokazuje się w takich stylizacjach. A szkoda, bo naszym zdaniem wyglądała fenomenalnie i bardzo kobieco.

Agnieszka Chylińska znana jest ze swoich rockowych stylizacji. Piosenkarka nie często pokazuje się w sukienkach czy eleganckich kreacjach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. W ostatnim odcinku "Mam Talent" pojawiła się bowiem w czarnym, szykownym kostiumie. 

Agnieszka Chylińska w kobiecej kreacji

Agnieszka Chylińska zaskoczyła swoich fanów. Podczas półfinałów "Mam Talent" zasiadła do stołu jury, ubrana w czarny elegancki kombinezon z gorsetową górą. Piosenkarka w ten sposób podkreśliła dekolt i wyeksponowała większość tatuaży. Wielkim atutem kostiumu było to, że jego jedyną ozdobą był jedynie pasek przewiązany w talii. Ten dodatek fenomenalnie podkreślił sylwetkę artystki. Całość stylizacji uzupełniały klasyczne czarne szpilki. Tego dnia Chylińska postawiła też na mocny makijaż oczu. Do tego bronzer i delikatna szminka w odcieniu nude. 

I jak podoba wam się wokalistka w takiej odsłonie? Według nas dawno nie wyglądała tak dobrze. 

AG 

Agnieszka Chylińska pokazała się bez makijażu. Koniecznie zobaczcie

Zobacz wideo
Więcej o: