Agnieszka Chylińska wyśmiewa blogerki i komentarze na temat swojej wagi. Będzie jak Nosowska? Nas rozbawiła

Agnieszka Chylińska postanowiła wyśmiać temat swojej wagi. Zamieściła na Instagramie przezabawne wideo, w którym parodiuje blogerki. Rozbawi was do łez.

Agnieszka Chylińska słynie z ogromnego dystansu do siebie. Dowodem na to jest ostatnie wideo, jakie opublikowała na Instagramie. Wokalistka w zabawny sposób odniosła się do swojej wagi i sparodiowała polskie blogerki. 

Zobacz wideo

Agnieszka Chylińska ironicznie o swojej wadze

Agnieszka od lat mierzy się z ostrymi komentarzami odnośnie zbyt niskiej wagi. Piosenkarka zazwyczaj podchodzi dno nich z dystansem. Na najnowszym filmiku postanowiła odegrać krótką scenkę. Wcieliła się w klasyczną blogerkę, która przeprowadza tzw. unboxing, czyli otwiera paczki "na oczach" swoich widzów. A co takiego dostała Chylińska? Otóż, preparat na tycie. 

Cześć, bombonierki. Nazywam się Agnieszka Chylińska. No więc, no właśnie, ojej. Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda, no ta, pora coś z tym zrobić. Och, słyszę jakiś dźwięk. Och, przyszła jakaś przesyłka! Och, to ta przesyłka, którą chciałam - GrubainDupain. Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie uzyskam niezwykły efekt - mówi Agnieszka na filmie.
 

Preparatem na tycie szybko okazał się bochenek chleba, którym Chylińska zaczęła się zajadać. Internauci natychmiast zasypali Agnieszkę masą pozytywnych komentarzy i my kompetnie się im nie dziwimy. Uwielbiamy po prostu taki humor i dystans do siebie. Nas wideo totalnie rozbawiło, a was? 

DH