Agnieszka Chylińska komentuje reklamę z parodią swojej piosenki. "Nie mamy z nimi nic wspólnego"

Agnieszka Chylińska postanowiła odnieść się do ostatniej reklamy popularnego sklepu z akcesoriami RTV, w której wykorzystana została jej piosenka z zespołu O.N.A.

Agnieszka Chylińska mimo występu w programie "Mam talent!" jako jedna z jurorów, rzadko bierze udział w branżowych eventach, wywiadach i równie rzadko występuje w reklamach. Jednak gdy do sieci i telewizji trafiła reklama z parodią jej piosenki "Znalazłam", postanowiła to skomentować.

Agnieszka Chylińska komentuje reklamę z wiewiórkami

Popularna sieć sklepów RTV nagrała reklamę, w której śpiewają wiewiórki sparodiowanym głosem. Wykonują utwór artystki, jednak z przerobionymi słowami. Po emisji tej reklamy Agnieszka dostała masę pytań o to, czy to ona podłożyła głos wiewiórkom.

Na swoim profilu na Instagramie, artystka wstawiła post, na którym widzimy kartkę z napisem:

To śpiewa Grześ i Waldziu. Ja nie jestem wiewiórką.
 

Dodatkowo na swoim oficjalnym profilu na Facebooku napisała oświadczenie. 

W nawiązaniu do Waszych pytań: wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają Oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi.

Przypomnijmy, że utwór należy do zespołu O.N.A., w którym Agnieszka Chylińska zaczynała swoją karierę muzyczną. Został on stworzony przez Waldemara Tkaczyka i Grzegorza Skawińskiego. Artystka odeszła z zespołu w 2003 roku. W książce "Królowie Życia" Skawiński i Tkaczyk szczegółowo opisali imprezy z udziałem wokalistki. Według nich nie brakowało zabawy po zażyciu twardych narkotyków czy spożyciu bardzo dużej ilości alkoholu.

BO

Zobaczcie jak Agnieszka Chylińska śpiewa ze swoją córką. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.