Agnieszka Chylińska rapuje w #Hot16Challenge2. Wybrała bardzo odważną stylizację. Trudno nie spojrzeć na dekolt

Agnieszka Chylińska dołączyła do charytatywnej akcji #Hot16Challenge2. Wideo nagrała w odważnej stylizacji.

Agnieszka Chylińska wpiera polską służbę zdrowia i wzięła udział w modnym ostatnio #Hot16Challenge2. Artystka napisała tekst, w którym wspomniała o swojej córce, Krystynie i koronawirusie. Wypadła świetnie, jednak fani zwrócili uwagę na coś innego.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska bez makijażu

Agnieszka Chylińska i jej #Hot16Challenge2 w odważnej stylizacji

Agnieszka Chylińska lubi prowokować i na sto procent wcielać się w nowe role. Nie inaczej było podczas raperskiego wyzwania. Gwiazda założyła "gangsterską" czapkę z daszkiem i ubrała się - lekko mówiąc - kontrowersyjnie.

Obywatelka Agnieszka Chylińska gotowa do "czelendżu". Oczywiście się podejmuję - zaczęła.

Wspomnianą kontrowersją ma być prześwitująca bluzka, dzięki której widzowie mogą podziwiać dekolt Agnieszki. Fani nie kryli zachwytu i wprost pisali, że stylizacja skradła całe show.

Jaki biust!

Ale biust! A rapowanie wyszło genialnie. Aga czad!

Kocham Twój głos. Widok dekoltu mega sexy.

Agnieszka, pardonsik, ale przez ten Twój biust nie mogłam się skupić na kurze.

Mamy jednak nadzieję, że część fanów zdecydowała się posłuchać idolki i wsparła pieniężnie służbę zdrowia. W końcu cała akcja rozprzestrzeniona została właśnie po to. 

#Hot16Challenge2 w Polsce

Polscy artyści mocno wzięli sobie do serca nominacje kolegów i w ciągu 72 godzin nagrali swoje wersje "czelendżu". Pisaliśmy już chociażby o występie Natalii Szroeder, którą nagrał Quebo, kiedy ta smażyła kotlety (?), czy o Cleo, która zadedykowała swoje wystąpienie choremu bratu. Żadne wideo nie zdobyło jednak takiego rozgłosu, jak to Andrzeja Dudy, za które prezydentowi mocno się oberwało.