Wierna fanka Justina Biebera, Littlemooonster96, upodabnia się do jego żony. Internauci: Trochę Ci brakuje

Angelika Mucha nudzi się w domu i nagrywa mnóstwo TikToków. Na najnowszym nagraniu upodobniła się do żony swojego idola, Hailey Bieber.

Angelika Mucha zyskała popularność kilka lat temu, pokazując w mediach, jak bardzo uzależniona jest od Justina Bieber. Polka, której kanadyjski artysta "dotknął rękę", ostatnio podzieliła swoją sympatię między niego i jego żonę. Na TikToku pojawiło się nagranie, jak upodabnia się do Hailey Bieber. Fani podzieleni. 

Zobacz wideo Angelika Mucha ćwiczy z trenerem online po dłuższej przerwie

Angelika Mucha chce być jak Hailey Bieber

Influencerka, która zazwyczaj podróżuje po świecie, musiała z trudem przyzwyczaić się do ogólnoświatowej izolacji. Obserwując jednak jej social media, można odnieść wrażenie, że się nie nudzi. Mucha podbiła już Snapchat, Instagram, a teraz przyszedł czas na TikToka. Publikuje tam przeróżne nagrania. Na ostatnim zabawiła się w modelkę i wzorując się na stylizacjach Hailey Bieber, próbowała się do niej upodobnić. Fani chętnie komplementowali pomysł i wygląd youtuberki posługującej się pod pseudonimem Littlemooonster96.

Wow! Stylizacje doprawdy niepowtarzalne i przełomowe.

Ale masz ładne nogi!

Wyglądasz w tym lepiej niż ona. Fajną masz figurę.

Niestety wśród tych opinii pojawiły się też krytyczne komentarze.

Do Hailey to Ci trochę brakuje.

Te outfity ma co druga dziewczyna na świecie, więc nie widzę tu inspiracji Hailey.

Angelika będąc największą fanką Biebera w Polsce zyskała wiele. Na Instagramie śledzi ją dziś ponad 1,6 miliona użytkowników, co przekłada się na spore zarobki, jeśli chodzi o promowanie na profilu kosmetyków, ubrań, czy innych produktów. Wiosną 2018 roku dostała angaż w "Tańcu z gwiazdami", w którym u boku Rafała Maseraka zajęła - pomimo słabych ocen jury - piąte miejsce.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Mucha eksponuje umięśniony brzuch na bardzo odważnym zdjęciu. "Niegrzeczna"

Więcej o:
Komentarze (1)
Wierna fanka Justina Biebera, Littlemooonster96, upodabnia się do jego żony. Internauci: Trochę Ci brakuje
Zaloguj się
  • cerrie35

    0

    A chyba nawet na jakimś zagranicznym kanale muzycznym w tv swojego czasu był taki program, gdzie ludzie przechodzili różne operacje plastyczne, aby jak najbardziej upodobnić się do swoich znanych idoli. Ale to już jest choroba psychiczna.
    U nas w tv był też gdzie ludzie szli pod nóż, bo nie mogli znieść swoich defektów urody. I przyszedł raz młody facet, który chciał poddać się operacji, aby zmienić swój wygląd, bo uważał iż dzięki temu osiągnie sławę i będzie popularny, I co? I lekarz go wykopał, bo stwierdził, iż facet potrzebuje bardziej psychiatry niż operacji plastycznych.
    Dlatego ja uważam, iż taka chęć upodobnienia się fizycznie do znanej osoby, jest chorobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX