Megan Fox przechodzi kryzys w małżeństwie. Jej mąż zamieścił bardzo wymowny wpis. Ma żal do aktorki?

Megan Fox od prawie 15 lat związana jest z Brianem Austinem Greenem. Choć ich małżeństwo miało wiele wzlotów i upadków, zawsze wychodzili na prostą. Tym razem jednak przyłapano aktorkę w towarzystwie innego mężczyzny. Czyżby był to koniec jej małżeństwa?

Megan Fox i Brian Austin Green poznali się na planie sitcomu "Hope & Faith" w 2004 r. Ona miała niespełna 18 lat, on 30. Od razu przypadli sobie do gustu, a trzy lata później aktor się oświadczył. Choć nawet po zaręczynach ich relacja była bardzo burzliwa (Megan nawet je raz zerwała) to i tak postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Dziś z pozoru tworzą szczęśliwą rodzinę i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Niestety, patrząc na ostatnie zdjęcia paparazzi możemy stwierdzić, że nie układa im się za dobrze.

Zobacz wideo Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Megan Fox jest znudzona małżeństwem?

Pierwszą oznaką ich poważnego kryzysu był fakt, że Megan zdecydowała się spędzać izolację bez męża i dzieci. Następnie w sieci pojawiły się zdjęcia Megan z tajemniczym mężczyzną. Okazało się, że jest to 30-letni raper Machine Gun Kelly. Para po spotkaniu udała się do apartamentu aktorki.

Zdjęcia opublikował portal TMZ i możecie zobaczyć je TUTAJ. 

Jednak to nie wszystko. Kropkę nad "i" postawił mąż aktorki, który ostatnio opublikował bardzo wymowny wpis na Twitterze. 

W końcu motyle się nudzą, siedząc zbyt długo na jednym kwiatku. Zaczynają się dusić. To wielki świat, którego oni chcą doświadczać - napisał Brian. 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku aktorka wycofała pozew o rozwód, złożony w 2015 roku. Jako jeden z powodów podała "różnice nie do pogodzenia". Jak widać, mimo usilnych prób ratowania związku, ich relacja przechodzi trudny czas. 

Megan Fox i Brian Austin Green - historia burzliwej relacji

Aktorska para sformalizowała swój związek na Hawajach w 2010 roku po sześciu latach spotykania się. Wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy przed mediami, a na przyjęciu weselnym obecna była tylko ich najbliższa rodzina. Doczekali się trzech synów.  Najstarszy, Noah Shannon, ma 8 lat, średni - Bodhi Ransom ma 6, a najmłodszy Journey River - 4.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.