Megan Fox i Brian Austin Green w końcu się rozwiedli? Media twierdzą, że te zdjęcia aktorki są tego najlepszym dowodem

Megan Fox i Brian Austin Green rozwiedli się? Aktorka została przyłapana przez paparazzi na zakupach. Na jej dłoni nie było obrączki.

O kryzysie w małżeństwie Megan Fox i Briana Austina Greena mówi się od lat. Modelka chciała rozwieść się z aktorem już pięć lat temu. W 2019 roku jednak wycofała wniosek o rozwód i później razem często widywani byli z dziećmi podczas wspólnych spacerów. Nie do końca chyba jednak uporali się z problemami, bo paparazzi przyłapali ostatnio Megan na zakupach. Na palcu nie widać obrączki.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Megan Fox i Brian Austin Green rozwiedli się?

Kilka dni temu światowej sławy modelka wybrała się do supermarketu na zakupy. Kiedy wyjeżdżała ze sklepu obładowanym torbami wózkiem, paparazzi robili jej zdjęcia. Dociekliwi dziennikarze zza oceanu zwrócili uwagę na dłonie Megan. Na czwartym palcu prawej dłoni nie było obrączki.

Megan FoxMegan Fox East News

Plotki na temat rozwodu Megan i Briana znów więc nasiliły się. Przypomnijmy, para nigdy nie była nieskazitelnym małżeństwem. Co jakiś czas przecież w mediach pojawiały się informacje, że są w separacji. Ostatnio mówiło się, że aktor wyprowadził się z rodzinnego domu w Miami i zamieszkał w Calabasas.

Megan Fox i Brian Austin Green - historia burzliwej relacji

Aktorska para sformalizowała swój związek na Hawajach w 2010 roku po sześciu latach spotykania się. Wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy przed mediami, a na przyjęciu weselnym obecna była tylko ich najbliższa rodzina. Doczekali się dwóch synów: ośmioletniego Noah Shannona oraz sześcioletniego Bodhi'ego Ransoma i córki, czteroletniej Journey River.

ZOBACZ TEŻ: Megan Fox i Brian Austin Green ROZSTALI SIĘ po 11 latach. Powód? Dość nieoczekiwany

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.