Cameron Diaz zrobiła live'a na Instagramie i zaprezentowała się fanom w domowym wydaniu - bez makijażu, w kucyku i okularach

Cameron Diaz postanowiła zrobić live'a na Instagramie, przy okazji pokazując się obserwatorom w naturalnej i domowej wersji. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Od kiedy Cameron Diaz została mamą, nie jest częstym gościem na Instagramie. Aktorka ma inne obowiązki, ale tym razem postanowiła poświęcić trochę czasu na instagramowy live z założycielką marki kosmetycznej Carly Stein. Przy okazji Cameron pokazała się fanom w domowym wydaniu.

Zobacz: Cameron Diaz została mamą! Gwiazda zdradziła płeć i imię dziecka na Instagramie

Zobacz wideo Gwiazdy biorą udział w nowym wyzwaniu - #pillowchallenge

Naturalna Cameron Diaz na instagramowym livie

Już jakiś czas temu Cameron Diaz zdecydowała się skupić na rodzinie, rezygnując tym samym z kariery. Teraz zajmuje się głównie dzieckiem i partnerem, ale to nie oznacza, że całkiem zniknęła z mediów. Co jakiś czas aktorka lubi o sobie przypominać, tak jak tym razem. Cameron zrobiła bowiem live'a na Instagramie, zwracając uwagę fanów wyglądem. Aktorka zaprezentowała się bowiem bez grama makijażu, ze związanymi w kucyka włosami, a także założyła okulary. Nie będziemy ukrywać, że w takim wydaniu nieczęsto można podziwiać hollywoodzkie gwiazdy. Zdjęcia Cameron z instagramowego live'a znajdziecie w naszej galerii.

 Zanim Cameron Diaz zaczęła live'a zdążyła rozczulić fanów brakiem umiejętności obsługi Instagrama. Aktorka myliła przyciski oraz funkcje i sama była rozbawiona swoimi wpadkami. 

„Publikuję”, ale wiem, że powinnam powiedzieć „przypinam”. A więc to moja kolejna porażka - powiedziała rozbawiona.

To tylko świadczy o tym, jak rzadko aktorka korzysta z Instagrama, a nagrania live nie są jej codziennością. Być może jednak teraz Cameron polubi ten sposób komunikacji z fanami? 

Cameron Diaz zakończyła karierę

Przypomnijmy, że 6 lat temu Cameron Diaz zdecydowała się zakończyć karierę. Ostatni raz na wielkim ekranie pojawiła się w 2014 roku w musicalu "Annie". Od tamtej pory nie angażuje się w żadne aktorskie projekty, gdyż jak sama powiedziała w jednym z wywiadów, jest już zmęczona graniem. Przez kilkanaście lat należała do ścisłej czołówki hollywoodzkich aktorek. W wieku 16 lat rozpoczęła karierę jako modelka, później zdecydowała się spróbować swoich sił w branży filmowej. Sławę zyskała w latach 90. dzięki filmom "Maska", "Mój chłopak się żeni" czy "Sposób na blondynkę". Później wystąpiła w takich hitach jak "Aniołki Charliego" i "Vanilla Sky".

Więcej: Cameron Diaz zawiesiła karierę i zniknęła z show-biznesu. Ostatnio przyłapali ją paparazzi. Dawno nie widzieliśmy jej w takim wydaniu