Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot zaręczyli się! Tenisista oświadczył się Miss Polski w wyjątkowym dniu i miejscu

Do tej pory Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot nie chwalili się światu, że są razem. Modelka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że tenisista poprosił ją o rękę.

O pięknej Magdalenie Bieńkowskiej zrobiło się głośno, gdy została Miss Polski w 2015 roku i fotografowie przyłapali ją na spacerze z Antonim Królikowskim. Konsekwentnie zaprzeczała, aby cokolwiek łączyło ją z aktorem. Kilka lat później została II wicemiss Miss Supranational.

Tenisista Łukasz Kubot niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Miał kilka partnerek, do tej pory był zaręczony tylko z Katarzyną Piter, jednak ich drogi rozeszły się w 2014 roku. To wszystko zmieniło się w dniu jego 38. urodzin! Sportowiec poprosił o rękę 26-letnią modelkę, która pochwaliła się tym na Instagramie. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka o zaręczynach i ślubie

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot się zaręczyli

Tenisista spędzał urodziny z ukochaną w Sydney w Australii. Na tle Sydney Opera House poprosił Magdę o rękę. Dziewczyna przyjęła oświadczyny Kubota, a zdjęciem z wydarzenia pochwaliła się na Instagramie. 

 

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy. Internauci gratulowali zakochanym. 

Wszystkiego najpiękniejszego dla was.

Wooooo! Gratulacje, Madzia!

Jaka piękna para! - pisali obserwatorzy Bieńkowskiej. 

Magda Bieńkowska jest miłośniczką podróży i rozchwytywaną modelką. Na instagramowym koncie nie brakuje fotografii z dalekich podróży po świecie. Zdjęcia byłej Miss Polski znajdziecie w naszej galerii

Podczas wystąpień publicznych 26-latka wielokrotnie podkreślała, że interesuje się tenisem ziemnym i to właśnie sport zbliżył ją z Łukaszem Kubotem. Podobno Miss Polski była widywana u boku sportowca od jakiegoś czasu. Do tej pory zakochani nie epatowali uczuciem na Instagramie. 

Życzymy szczęścia i wszystkiego, co najlepsze dla Łukasza i Magdaleny!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.