70-letnia Vera Wang zdradziła sekret swojego wyglądu. Jeden z elementów to... wódka

Vera Wang ma 70 lat, ale wygląda na o wiele mniej. Wszyscy zastanawiają się, jaki jest sekret jej figury. Projektantka postanowiła zdradzić, jak w prosty sposób udało się jej "zatrzymać czas".

Vera Wang jest projektantką mody, która zasłynęła dzięki sukniom ślubnym. W jej kreacjach pokazywały się największe gwiazdy Hollywood. Jednak to nie wyłącznie za sprawą jej talentu jest o niej ostatnio głośno. Chodzi o niezwykły wygląd, który podziwiają już wszyscy. Vera ma 70 lat, ale jej ciało wygląda na 20. Nic dziwnego, że każda kobieta zastanawia się na sekretem jej figury. Vera, widząc zainteresowanie internautów, postanowiła zdradzić swoje sposoby. Okazuje się, że jest to całkiem proste - pozostaje tylko pytanie, czy zadziała na każdego.

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Vera Wang zdradza sekret swojego wyglądu

Już wiemy, że tajemnicą nie są żadne operacje plastyczne czy nadmierny wysiłek fizyczny, którego Vera nie lubi i raczej nie stosuje (wyjątkiem pozostaje tylko golf). Chodzi o zwykłe rzeczy, które można wykonywać każdego dnia. Vera zapewniła, że wygląd zawdzięcza swojej pracy, dużej ilości snu, unikaniu słońca i... koktajlom z wódką. Brzmi banalnie, prawda?

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy rady Very wcielić w życie, otwórzcie naszą galerię i zobaczcie jej zdjęcia.

Vera Wang bardzo aktywnie prowadzi media społecznościowe. Ostatnio z powodu domowej izolacji coraz częściej publikuje zdjęcia w swoim domu w Miami. Internauci nie tylko są zachwyceni jej strojami, ale i figurą.

Pod prawie każdym jej postem jest masa komentarzy z pytaniami, jak to robi. Vera chętnie na nie odpowiada i oprócz swoich czterech "sekretów", które już wymieniliśmy, wyznała, że uwielbia: zdrową pizzę, pączki i cheetosy. Mamy wrażenie, że chyba nie u każdego udałoby się osiągnąć podobny efekt przy stosowaniu właśnie takich metod żywieniowych...

Coś nam podpowiada, że tak wspaniałej figurze musiały pomóc geny. 

Więcej o: