Vera Wang wygląda na 20 lat, a ma 70. Nie jest jedyna. Te gwiazdy nie zmieniły się przez dekady

Ostatnio cały Internet zachwyca się 70-letnią Verą Wang. Mimo dość podeszłego już wieku, kobieta wciąż wygląda świetnie, a na zdjęciach przypomina 20-latkę. W show-biznesie nie brakuje innych gwiazd, dla których czas się zatrzymał. Patrząc na zdjęcia sprzed 20 lat, niekiedy trudno znaleźć jakąkolwiek różnicę. Przekonajcie się zresztą sami.
Vera Wang Vera Wang instagram @verawang

Vera Wang

Vera Wang to jedna z najpopularniejszych projektantek mody, a to za sprawą sukni ślubnych, jakie wychodzą spod jej ręki. Nie tylko jej umiejętności krawieckie są godne pozazdroszczenia, lecz też niesamowita sylwetka. Gwiazda w czerwcu skończy 71 lat, w co trudno uwierzyć, bo przypomina dwudziestolatkę.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston East News

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston to ikona nie tylko kina, ale również mody. Spoglądając na zdjęcia z początków jej kariery w show-biznesie, trudno zobaczyć wielkie różnice. Lata lecą, a 51-letnia Jennifer wciąż wygląda świetnie i to bez ingerencji chirurgów plastycznych.

Aneta Kręglicka Aneta Kręglicka AKPA/KAPIF

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka w 1989 roku wystartowała w konkursie Miss Polonia, zdobywając w nim koronę najpiękniejszej Polki. Od tamtej pory uznawana jest za jedną z najpiękniejszych Polek i wydaje nam się, że jeszcze długo się to nie zmieni. Modelka w marcu skończyła 55 lat. Aż trudno uwierzyć. 

Halle Berry Halle Berry EAST NEWS

Halle Berry

Halle Berry w sierpniu skończy 54 lata. Pod koniec lat 80' awansowała do finału konkursu Miss Świata, co zapoczątkowało jej międzynarodową karierę. To nie jedyny tytuł z racji urody, jakiego się doczekała. Kilka lat temu magazyn "People" umieścił ją na liście 50 najpiękniejszych ludzi na świecie. 

Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka KAPIF

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka małymi krokami zbliża się do okrągłych, pięćdziesiątych urodzin. Aktorka stroni od zabiegów medycyny estetycznej, czy operacji plastycznych. Nie ma się co dziwić, są po prostu w jej przypadku niepotrzebne. 

Ewa Gawryluk Ewa Gawryluk KAPIF/AKPA

Ewa Gawryluk

52-letnia Ewa Gawryluk wciąż cieszy się sylwetką nastolatki. Zdrowie odżywianie to nie wszystko. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że lubi sport, jednak zdecydowanie woli domowe ćwiczenia niż wyprawy na siłownię. 

Jak mam mniej czasu, to zakładamy trampki i biegamy wokół domu. Zdarza się też, że z mężem rano albo wieczorem robimy pompki, brzuszki i przysiady - mówiła w magazynie "Gwiazdy".

Jane Fonda Jane Fonda EAST NEWS/ Agencja Wyborcza.pl

Jane Fonda

Jane Fonda to absolutna ikona światowego kina. Mimo że skończyła już 82 lata, czuje się na znacznie młodszą i wciąż jest aktywna zawodowo. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej warsztat w hitowym serialu Netfliksa "Grace and Frankie".

Małgorzata Foremniak Małgorzata Foremniak KAPIF/AKPA

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak teraz wygląda jeszcze lepiej niż podczas początków jej kariery. Aktorka nie oszczędza sił na siłowni i stara się jeść tylko zdrowo. Efekty widać gołym okiem. 

Jennifer Lopez Jennifer Lopez BULLS

Jennifer Lopez

Absolutny fenomen. Jennifer Lopez skończyła kilka miesięcy temu 50 lat. Teraz jest w jeszcze lepszej formie niż na początku kariery, a udowodniła do podczas występu na tegorocznym finale "Super Bowl". 

Grażyna Torbicka Grażyna Torbicka KAPIF

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka to królowa polskiej telewizji. Prezenterka jest jak wino, im starsza, tym lepsza. Nic dziwnego, że została zaangażowana do reklamy jednej z najpopularniejszych na świecie marek kosmetycznych. 

Więcej o: