Grzegorz Halama się odchudza. Kabareciarz w najgorszym momencie ważył 105 kg. Zrzucił już sporo i wygląda inaczej

Grzegorz Halama nigdy nie należał do najszczuplejszych osób. Artysta kabaretowy postanowił przejść na dietę, a efekty są już zauważalne!

Grzegorz Halama jest obecny na polskiej scenie kabaretowej od niemal 20 lat. Do tej pory był kojarzony jako Pan Józek, hodowca kur. Podczas występów Halama zwykle miał na sobie żółty golf podkreślający jego sporych rozmiarów brzuch. Wkrótce artysta będzie musiał zmienić wizerunek sceniczny, ponieważ traci na wadze. W rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o swojej oryginalnej diecie.

ZOBACZ: Grzegorz Halama ma nową partnerkę. Jest sporo młodsza. Prawie tyle samo lat ma jego córka

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Grzegorz Halama postanowił schudnąć

Artysta kabaretowy wyjawił, że udało mu się już schudnąć 15 kilogramów. Wcześniej ważył 105 kilogramów, a teraz jego waga wskazuje 90. Przeglądając stare zdjęcia Halamy, widać sporą różnicę. Sprawdźcie sami, przeglądając naszą galerię! 

Halama w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, że stosuje specyficzną dietę. Powszechnie stosowana jest w walce z nadmiernymi kilogramami, ale może być wykorzystywana m.in. do leczenia nadciśnienia czy cukrzycy.

Idę w kierunku diety ketogenicznej. Jem dużo, do woli, ile chcę - pod warunkiem, że jest to tylko tłuste mięso i warzywa. Unikam węglowodanów - wyznał Grzegorz Halama. 

Okazuje się, że kabareciarz zmaga się z problemami związanymi z cukrzycą. Jego organizm zupełnie inaczej reaguje na insulinę. 

Mam insulinoodporność i hiperinsulinemię. Nadmiar wydzielania insuliny w organizmie powoduje tycie, a insulina pojawia się, kiedy je się dużo węglowodanów, które we krwi zmieniają się w cukier. Moja dieta to golonki, steki - powiedział.

W walce o zdrowie Halamie pomaga jego piękna partnerka. Artysta po dwóch latach nieobecności w mediach społecznościowych powrócił na Instagram. Pokazał, jak teraz wygląda:

 

Nie da się nie zauważyć, że wygląda znacznie lepiej i zdrowiej.