Grzegorz Halama ma nową partnerkę. Jest sporo młodsza. Prawie tyle samo lat ma jego córka

Grzegorz Halama izoluje się w domowym zaciszu z nową partnerką. Pokazał ją na swoim facebookowym profilu. Klaudia jest sporo młodsza od kabareciarza, ale widać, że są szczęśliwi.

Grzegorz Halama to jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy. W dobie, kiedy skecze są przedstawiane raczej w zespołach, on od wielu już lat (na początku kariery występował z byłą żoną, Dorotą) potrafi rozbawiać publiczność, stojąc na scenie sam. Nie jest ani ściankowym celebrytą, ani bohaterem kolorowych czasopism. Nie możemy jednak przejść obojętnie obok faktu, że pokazał nową miłość. Halama wrzucił do sieci wspólne selfie i oznaczył ukochaną. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Grzegorz Halama pochwalił się nową, młodszą o 21 lat partnerką

50-letni dziś kabareciarz nie zawsze miał szczęście w miłości. Ostatnio się to zmieniło. Choć nie wiemy, jak długo trwa jego nowa relacja, to widać, że jest bardzo szczęśliwy. Na swoim facebookowym koncie pochwalił się wspólnym zdjęciem z ukochaną - o 21 lat młodszą Klaudią Synak. W opisie dał do zrozumienia, że miłość to najlepszy lek na wszystko. Potrafi ona pomóc nawet w tej ciężkiej sytuacji, jaka panuje na świecie.

Miłość - najlepszy lek.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. 

Wasze oczy mówią wszystko.
Widać, że miłość Wam służy.
Fiu fiu. Trzymamy kciuki! Piękna kobitka!

Warto dodać, że Grzegorz i Klaudia zaliczyli już debiut na ściance. Przed fotoreporterami pozowali na ostatniej ramówce Polsatu. Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć zakochanym dużo szczęścia i miłości!

 

Grzegorz Halama - życie prywatne

Przypomnijmy, Grzegorz Halama jest rozwodnikiem. Rozstał się z żoną w 2010 roku, zostawiając ją oraz trójkę ich dzieci dla młodszej o 13 lat menadżerki, Janii Dobosz. Po latach udzielił wywiadu, w którym zdradził, że w związku z wyjazdem pociech z ich matką do Anglii, ma z nimi bardzo utrudniony kontakt. Teraz jednak skupia się na rozwoju nowej znajomości. Dodamy tylko, że Klaudia jest o rok młodsza od córki Grzegorza, Anny. 

CW