Pełna radości Magda Gessler komentuje ciążę Lary. "W dzisiejszym chaosie powstało życie. Tak na to czekałam"

Magda Gessler zamieściła pełen emocji wpis na Facebooku, w którym odnosi się do ciąży swojej córki - Lara ogłosiła tę nowinę w ostatni dzień kwietnia. Restauratorka czekała na to od dawna.

Lara Gessler zaskoczyła wszystkich, gdy za pomocą Instagrama poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Ojcem zostanie jej partner, Piotr Szeląg. Zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje pokaźnych już rozmiarów ciążowy brzuch, co znaczy, że swój stan ukrywała przez kilka miesięcy. Teraz jest już wszystko jasne. Magda Gessler jeszcze w tym roku zostanie babcią. Kreatorka smaku i stylu nie kryje radości, czym podzieliła się z fanami w osobistym wpisie na Facebooku. 

Lara Gessler jest w ciąży! Magda komentuje

Magda Gessler jest bardzo zżyta ze swoimi dziećmi. W wywiadach często powtarza, że to one są jej największym powodem radości, toteż nic dziwnego, że ciąża córki tak bardzo ją poruszyła. Restauratorka nie zdradziła jeszcze, czy będzie miała wnuka, czy wnuczkę, jednak przyznała, że już od dawna wyczekiwała tej radosnej informacji. Swoimi emocjami podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny. Patrzę na Ciebie Laro od pierwszych sekund. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie. Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka.
Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem... Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok.
W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie… Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko Mama, wreszcie Babcia. Tak na to czekałam… - napisała restauratorka. 

Przyszłej mamie i przyszłej babci oczywiście gratulujemy!

RG

Więcej o: