Pełna radości Magda Gessler komentuje ciążę Lary. "W dzisiejszym chaosie powstało życie. Tak na to czekałam"

Magda Gessler zamieściła pełen emocji wpis na Facebooku, w którym odnosi się do ciąży swojej córki - Lara ogłosiła tę nowinę w ostatni dzień kwietnia. Restauratorka czekała na to od dawna.

Lara Gessler zaskoczyła wszystkich, gdy za pomocą Instagrama poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Ojcem zostanie jej partner, Piotr Szeląg. Zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje pokaźnych już rozmiarów ciążowy brzuch, co znaczy, że swój stan ukrywała przez kilka miesięcy. Teraz jest już wszystko jasne. Magda Gessler jeszcze w tym roku zostanie babcią. Kreatorka smaku i stylu nie kryje radości, czym podzieliła się z fanami w osobistym wpisie na Facebooku. 

Lara Gessler jest w ciąży! Magda komentuje

Magda Gessler jest bardzo zżyta ze swoimi dziećmi. W wywiadach często powtarza, że to one są jej największym powodem radości, toteż nic dziwnego, że ciąża córki tak bardzo ją poruszyła. Restauratorka nie zdradziła jeszcze, czy będzie miała wnuka, czy wnuczkę, jednak przyznała, że już od dawna wyczekiwała tej radosnej informacji. Swoimi emocjami podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny. Patrzę na Ciebie Laro od pierwszych sekund. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie. Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka.
Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem... Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok.
W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie… Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko Mama, wreszcie Babcia. Tak na to czekałam… - napisała restauratorka. 

Przyszłej mamie i przyszłej babci oczywiście gratulujemy!

RG

Więcej o:
Komentarze (20)
Pełna radości Magda Gessler komentuje ciążę Lary. "W dzisiejszym chaosie powstało życie. Tak na to czekałam"
Zaloguj się
 • maciek7783

  Oceniono 8 razy 4

  W chaosie powstało życie.

  Czy to znaczy, że NIE WIADOMO KTO ZAPYLIŁ ????????

 • amanda16

  Oceniono 6 razy 4

  Ale ten chaos to chyba z 1,5 miesiaca, a ciąża wyglada na trochę bardziej zaawansowaną. Takze raczej przed chaosem...

 • fidelitka

  Oceniono 9 razy 3

  Ładnie napisała.

 • aga_pomaga

  Oceniono 6 razy 2

  Te złośliwe komentarze to chyba od tych, których matki nie potrafiły okazać uczuć ! Pani Magda, być może czasami jest zbyt egzaltowana w swoich wypowiedziach i reakcjach, ale to, jak mówi z miłością i o miłości do córki ... jest po prostu piękne. Nie każdy rodzic potrafi, a to ogromna strata ...
  Nie wychodźmy z założenia, że nasze dzieci wiedzą, że je kochamy - mówmy im to kiedy tylko się da!
  Gratulacje Pani Laro! Gratulacje Pani Magdo!

 • valla

  Oceniono 10 razy 2

  ona jest tala paskudna - ze a z ciezko sobie tego desperata wyobrazic

 • plastikpiokio

  Oceniono 12 razy 2

  szczerze współczuje facetowi te dwie wiedzmy wykopią go za pół roku na bruk .

 • mgr.nauk

  Oceniono 5 razy 1

  U kreatorki smaku też widać ciążowy brzuszek. No chyba że to sadło.

 • goldberg

  Oceniono 5 razy 1

  Chaotycznie się stukali czy jak ?

 • dirty_janusz

  Oceniono 5 razy 1

  W chaosie? To był gang bang?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX