Lara Gessler jest w ciąży! Ukrywała to przez kilka miesięcy. "Co tu się wydarzyło?"

Lara Gessler jest w ciąży! Córka znanej restauratorki pochwaliła się radosną wiadomością na Instagramie.

Lara Gessler jest w ciąży! Miłośniczka gotowania podzieliła się radosną informacją na swoim Instagramie. Fani oraz jej znajomi są w ogromnym szoku. Trzymała tę wiadomość w tajemnicy przez kilka miesięcy. Ojcem zostanie jej partner, Piotr Szeląg.

Lara Gessler jest w ciąży

Córka Magdy Gessler opublikowała na Instagramie bardzo wyjątkowy post. Za jego pośrednictwem poinformowała bowiem, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na zdjęciu widzimy Larę na tle wiejskiej chatki. Trzyma się za już dosyć dużych rozmiarów ciążowy brzuch i trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco!

Wiosna - napisała krótko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lara Gessler reklamuje drzwi hasłem "Miejsce kobiet jest w kuchni" i nie widzi w tym nic złego. "Zajęcie się kuchnią to mój wolny wybór"

 

Pod postem Lary Gessler od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ta wiadomość jest ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów.

Gratulacje! Cudownie!
Co tu się wydarzyło?
Ojej, jak cudownie! Gratulacje!
Aww, gratuluję - pisali.

Swojego zaskoczenia nie ukrywali również znani znajomi Gessler.

Ale ekstra! Gratulacje! - napisała Monika Mrozowska.
Grattttkiiii - dodała Zofia Zborowska.
WOW!!! - skomentowała Maja Bohosiewicz.

Chyba wszyscy są tak samo zdziwieni. W końcu Lara Gessler trzymała tę informację w sekrecie przez kilka miesięcy. Na jej Instagramie nie było żadnych wskazówek, które mogłoby zdradzić jej błogosławiony stan. Trzeba przyznać, że to niemałe osiągnięcie. Jak się okazuje, w polskim show-biznesie można zachować prywatność. Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia. Gratulujemy także Magdzie Gessler, która będzie świetną babcią! Restauratorka już pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie.

Więcej o: