Natalia Szroeder dzień po urodzinach straciła babcię. "Świat się dla mnie zatrzymał"

Natalia Szroeder poinformowała fanów, że właśnie straciła bliską osobę. Umarła bowiem ukochana babcia piosenkarki.

Natalia Szroeder 20 kwietnia skończyła 25 lat. Piosenkarce nie było dane jednak długo świętować urodzin. Myśli piosenkarki powędrowały bowiem gdzieś zupełnie indziej. Szroeder wyznała, że straciła ukochaną babcię. Kobieta zmarła dzień po urodzinach wnuczki. 

Natalia Szroeder żegna babcię 

Ostatni instagramowy wpis Natalii Szroeder jest pełen smutku. Piosenkarka przyznała się fanom, że doświadczyła ogromnej straty. Zmarła bowiem jej babcia. 

Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana Babcia Felicyjka, świat więc troszkę się dla mnie zatrzymał - czytamy w poruszającym wpisie.  

Piosenkarka nie napisała, co było przyczyną śmierci kobiety. Pod zdjęciem, na którym pozuje we wrotkach i z balonami w dłoni, podziękowała jednak fanom za słowa wsparcia oraz wcześniejsze życzenia urodziwe. 

Przychodzę z urodzinowym podziękowaniem lekko spóźniona. Bardzo Wam dziękuję. Nim jednak się smutki wydarzyły, przeżyłam wspaniałe urodziny w skromnym, ale pięknym gronie, z balonami i tortem - napisała. 
 

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder zaśpiewała utwór Beatlesów. Wykonanie przepiękne, a swój zachwyt wyraziła sama Edyta Górniak

Fani pocieszają Natalię Szroeder 

Wyznanie Natalii Szroeder bardzo poruszyło internautów. Nic więc dziwnego, że komentarzach pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani próbowali wspierać i pocieszać piosenkarkę. 

Trzymaj się kochana!
Wyrazy współczucia.
Jestem z tobą całym sercem.
Pamiętaj, że jesteśmy przy tobie - pisali. 

My również składamy szczere kondolencje Natalii Szroeder i wspieramy ją w tym trudnym czasie. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA