Brooklyn Beckham izoluje się w domu ze swoją dziewczyną. W sieci pochwalił się ich gorącymi zdjęciami

Brooklyn Beckham, najstarszy syn Victorii i Davida, spędza izolację w towarzystwie swojej ukochanej. Z obserwatorami podzielił się odważną fotografią i zaapelował o pozostanie w domach.

Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, większość gwiazd zdecydowała się na pozostanie w domach, a do tego samego namawiają swoich fanów. Izolacja jest jednak o wiele przyjemniejsza, kiedy spędza się ją ze swoją drugą połówką. Przypomnijmy, że w tej komfortowej sytuacji znajdują się m.in. Blanka Lipińska i Baron oraz Maffashion i Sebastian Fabijański. Jak się okazuje, także Brooklyn Beckham dystansuje się od społeczeństwa w towarzystwie ukochanej.

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Zobacz wideo

Brooklyn Beckham spędza izolację ze swoją dziewczyną

Broonlyn Beckham postanowił zaapelować do swoich obserwatorów o pozostanie w domach. Przy okazji Dwudziestojednoletni syn Davida i Victorii pochwalił się, że czas izolacji spędza ze swoją dziewczyną, Nicolą Peltz.

Zostańcie wszyscy w domach - zaapelował Brooklyn Beckham.
 

Broonlyn Beckham i Nicola Peltz spotykają się od listopada ubiegłego roku. Dziewczyna od dziecka jest związana z show-biznesem. Na swoim koncie ma między innymi występ w jednym z teledysków Miley Cyrus oraz dwie nominacje do Złotych Malin za role w  filmach "Ostatni Władca Wiatru" oraz " Transformers: Wiek zagłady". Czyżby młody Beckham poznał tę jedyną? Do tej pory nie miał za wiele szczęścia w miłości. Jego związki z Chloë Grace Moretz i Sonią Ben Ammar nie przetrwały próby czasu.

Syn Davida Beckhama dorastał w błysku fleszy. Wiele osób spodziewało się, że podobnie jak jego sławny ojciec zostanie piłkarzem. Tak się jednak nie stało. Póki co 21-latek robi karierę jako model i fotograf.

Więcej o: