Brooklyn Beckham skończył 20 lat. Victoria i David złożyli mu urocze życzenia i pokazali zdjęcia z przeszłości. Jednak najlepszy jest tort!

Brooklyn Beckham obchodził 20. urodziny. Rodzice podarowali mu piękne życzenia i zabawny tort. Nie zabrakło też zdjęć z przeszłości.
Zobacz wideo

Brooklyn Beckham skończył 20 lat. Dokładnie 4 marca 1999 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Victorii i Davida. Co ciekawe, Brooklyn nie wyprawił z tej okazji hucznej imprezy. Dzień swoich urodzin spędził w gronie najbliższych.

Brooklyn Beckham skończył 20 lat

Na Instagramie Victorii pojawiło się urocze zdjęcie solenizanta z oryginalnym tortem. Musimy przyznać, że pomysłodawca słodkiego przysmaku zasługuje na medal. Tort Brooklyna to nic innego jak stos pączków udekorowanych świeczkami.

Urodzinowa kolacja - napisała projektantka.

Jednak nas najbardziej urzekło zdjęcie z okresu, kiedy Brooklyn był malutki. Taka fotografia pojawiła się na Instagramie 20-latka.

Kocham was mamo i tato - czytamy pod zdjęciem.

Także David złożył synowi życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie zabrakło uroczych zdjęć z przeszłości i rozczulających słów.

20 lat temu ten mały człowiek pojawił się w naszym życiu. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z człowieka, który dorósł i do wszystkiego pochodzi z taką pasją

Domyślamy się, że takie słowa to najlepszy prezent, jaki Brooklyn mógł otrzymać od swoich rodziców.

Wszystkiego najlepszego!

KS

Więcej o: