Brooklyn Beckham spotykał się z o 9 lat starszą gwiazdą! Po interwencji Victorii mogli zrobić tylko jedno

Brooklyn Beckham w 2017 roku miał gorący romans z... Ritą Orą! Gdy Victoria dowiedziała się, że jej syn umawia się z o 9 lat starszą kobietą, zaczęła działać.

Na jaw wyszły bardzo ciekawe fakty z życia Beckhamów. Jak donoszą zagraniczne media, Brooklyn, czyli najstarszy syn Victorii i Davida, w 2017 roku miał romans z Ritą Orą. Były pikantne wiadomości i pełne czułości spotkania w restauracji.

Zobacz wideo

Brooklyn Beckham i Rita Ora mieli romans

Piosenkarka miała wtedy 27 lat, a jej wybranek - 18. Jak podaje serwis The Sun, parę widziano razem w maju dwa lata temu, jak spacerowali trzymając się za ręce w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Ich romans się rozwijał, jednak wtedy ich SMS-y przeczytała Victoria. Jak donoszą media, mocno się wtedy zdenerwowała i postanowiła interweniować. Razem z Davidem postanowiła o natychmiastowym zakończeniu ich relacji. 

Victoria zobaczyła kilka SMS-ów, które między sobą wymieniali. Nie chciała, żeby jej syn został zraniony przez Orę i żeby zwyczajnie się nim nie zabawiła. David i Victoria byli nieugięci i jasno powiedzieli, że nie pochwalają ich umawiania się na randki - donosi "Daily Mail".

Brooklyn BeckhamBrooklyn Beckham EAST NEWS

Poza tym projektantka stwierdziła, że Rita Ora jest dla niego za stara i przede wszystkim "dziwna". Co więcej, to właśnie dlatego podjęła decyzję o wysłaniu Brooklyna na studia do Nowego Jorku. W ten sposób chciała ich rozdzielić. A nie było by to możliwe, gdyby 18-latek został w domu, gdyż piosenkarka... była ich sąsiadką! Teraz, po latach, Brooklyn i Rita utrzymują przyjacielskie relacje.

Myślicie, że Victoria postąpiła słusznie?

AW