Blanka Lipińska spędza wolne chwile z Baronem. Gitarzysta uprzyjemnił jej czas, robiąc to, co umie najlepiej

Blanka Lipińska chroni się przed koronawirusem w domowym zaciszu. Pisarka jest zachwycona tym, jak Baron umila wspólną domową izolację.

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najbardziej poczytnych polskich autorek. Pisarce, dzięki adaptacji "365 dni", udało się również wejść do show-biznesu, w którym czuje się jak ryba w wodzie. Ostatnio duże zainteresowanie mediów i fanów wzbudził jej związek z gitarzystą zespołu Afromental, Baronem. Para oficjalnie potwierdziła już swój związek, a pisarka podzieliła się ze światem ich pierwszym wspólnym selfie.

Baron gra dla Blanki Lipińskiej

Lipińska i jej ukochany zgodnie respektują polecania rządu i ekspertów, spędzając wspólnie czas w domowym zaciszu. Ostatnio autorka upiekła nawet partnerowi szarlotkę w kształcie serca, podejmując ryzyko utraty swojego wypracowanego wizerunku. Gitarzysta docenił poświęcenie ukochanej i postanowił jej się odwdzięczyć. Nie dość, że Aleksander Milwiw-Baron zawiesił pisarce obraz na ścianie, to jeszcze zrobił to, co potrafi najlepiej - zagrał jej piosenkę.

Blanka Lipińska była zachwycona tym, jak ukochany umila jej czas spędzany w domu. Tą wyjątkową chwilą podzieliła się z obserwatorami na InstaStories i stwierdziła, że w ten sposób może się izolować od społeczeństwa nawet do wakacji!

Jak dla mnie to ta kwarantanna może trwać i do wakacji - napisała Blanka Lipińska.

BaronBaron instagram.com/blanka_lipinska

Trzeba przyznać, że wspólne muzykowanie to rzeczywiście świetny sposób na spędzenie domowej izolacji. Blanka Lipińska po raz kolejny dołączyła więc do grona gwiazd zachęcających fanów do zostania w domu w czasie pandemii koronawirusa.

Jak myślicie, jaką piosenkę Baron zagrał Blance Lipińskiej?

PJA