Blanka Lipińska wychwala Barona. Nie musiała dzwonić po fachowca. ''Niektórzy gitarzyści mają jeszcze zdolności praktyczne''

Blanka Lipińska coraz częściej mówi o swojej relacji z Baronem. Niedawno pisarka pochwaliła partnera za umiejętności praktyczne. O co dokładnie jej chodziło?

Odkąd Blanka Lipińska potwierdziła swój związek z Baronem, coraz śmielej wspomina o nim w mediach społecznościowych. Na najnowszym nagraniu, które opublikowała na InstaStories gwiazda pochwaliła się obrazem na ścianie. Jednak to nie wszystko. Zdradziła również, kto pomógł jej go zawiesić. Zgadniecie, o kim mowa?

Zobacz wideo Blanka Lipińska chwali Barona

Blanka Lipińska chwali Barona

Okazuje się, że Baron to człowiek wielu talentów. Niedawno pomógł Blance zawiesić obraz na ścianie, czym pisarka pochwaliła się na InstaStories i nie omieszkała wspomnieć o swoim nowym chłopaku. 

Lucjusz zawisł na ścianie. Nie, nie zrobiłam tego sama. Nie, nie wezwaliśmy fachowca. Niektórzy gitarzyści mają jeszcze zdolności praktyczne - powiedziała Lipińska. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska screen z InstaStories, instagram.com/blanka_lipinska

Gwiazda nie odniosła się bezpośrednio do postaci Barona, jednak nietrudno zgadnąć, że chodziło właśnie o niego. Wygląda na to, że muzyk jest coraz częstszym gościem w mieszkaniu Blanki. 

Chociaż w mediach od dawna krążyły plotki na temat związku Blanki i Barona, sami zainteresowani przez długi czas nie potwierdzali tych informacji. Ponadto stanowczo zaprzeczali, jakoby łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Dopiero niedawno Blanka postanowiła powiedzieć prawdę i w jednym z najnowszych wywiadów potwierdziła relację z muzykiem. 

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się - wyznała w rozmowie z "Fleszem".

Lipińska początkowo nie chciała informować mediów o swoich związku i liczyła na to, że uda jej się jak najdłużej utrzymać to w tajemnicy. Jednak okazało się, że nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Są jednak plusy tej sytuacji. Odkąd relacja Blanki i Barona nie jest już tajemnicą, zakochani mają większą swobodę w wyrażaniu uczuć, a także mówieniu o sobie w mediach społecznościowych. Jak widać, Blanka nie czekała długo, by podzielić się zdolnościami swojego partnera. 

KK