Blanka Lipińska i Baron potwierdzili romans? Wskazują na to listy ich zakupów. "W domu czeka wino, kapusta, jajka i cebula"

Miłość kwitnie w polskim show-biznesie! Wiosna jeszcze się nie rozpoczęła, a nowa para już ma w brzuchu motyle. Czy Blanka Lipińska i Baron w końcu potwierdzili swój romans?

Love is in the air! I chyba nie może już dłużej żyć w ukryciu. Od kilku tygodni spekulowano, że pisarka erotyczna Blanka Lipińska i gitarzysta z zespołu Afromental mają się ku sobie. Nasz informator zdradził, że 35-latka wpadła po same uszy! Jak to zwykle w polskim show-biznesie bywa, oboje do niczego się nie przyznają. Do czasu. I ten czas właśnie minął.

Zobacz wideo Lipińska i Baron potwierdzili romans?

Blanka Lipińska i Baron potwierdzili związek?

Wszystko zaczęło się od wideo, które pisarka opublikowała na swoim InstaStories. Poinformowała internautów, że w związku panującą w kraju sytuacją planuje zrobić zapasy żywności. Na jej liście znalazło się: wino, cebula, jajka i kapusta kiszona. Nie jesteśmy pewni, jaką potrawę można przygotować z tych produktów, ale chętnie się dowiemy.

Kilka godzin później swoje InstaStories opublikował Aleksander Milwiw-Baron, czyli rzekomy partner Lipińskiej. I tutaj zaczęło się robić gorąco. Gitarzysta również wybierał się na zakupy, a co znalazło się na jego liście? Wino, cebula, jajka i kapusta kiszona.

ZOBACZ WIĘCEJ: Blanka o Wieniawie: Wreszcie zaczyna mieć talię. Julia odpowiedziała mocnym zdjęciem

Czy to oznacza pierwsze potwierdzenie ich związku? Myślimy, że tak. Para jest już gotowa, aby powiedzieć światu: tak, jesteśmy razem. Jednak to nie koniec tej miłosnej sytuacji. Kiedy ich listy zakupów rozniosły się po internecie, Blanka opublikowała kolejne wideo.

Ja lecę do domu, gdzie czeka już na mnie wino, kapusta kiszona, jajka i cebula. Cudownego popołudnia, Kochani.

A Wy, co myślicie? Już niedługo zobaczymy ich pierwsze zdjęcia ze ścianek? No i może macie jakieś pomysły, co to za intrygująca potrawa. Eliksir miłości?

KB

Więcej o:
Komentarze (35)
Blanka Lipińska i Baron potwierdzili związek? Wskazują na to listy ich zakupów."W domu czeka wino, kapusta, jajka i cebula"
Zaloguj się
 • dzieuchy

  Oceniono 18 razy 18

  Nie macie o kim/czym pisać? Szczególnie teraz! Kto to jest ten podstarzały cieć baron ? Kim jest ta napompowana jadem kiełbasianym cebulara? Szorujecie po dnie.

 • ps11111ps

  Oceniono 12 razy 12

  Kapusta oznacza, że związek jest tak zaawansowany, że osiągnął stopień przy którym partnerzy bez obaw pierdzą przy sobie

 • Wujek Plujek

  Oceniono 11 razy 11

  No. Cebula i kapusta to znak. Toż to najlepsze owoce na randkę.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 10 razy 10

  35-latka?!????

  wyglada na przechodzone 55 z ogromnym parciem na szkło

 • oloros11

  Oceniono 10 razy 10

  pocieszające jest ze wyjątkowo dobrze się dobrali

 • cezar85

  Oceniono 8 razy 8

  potwierdzają to rude łonowe na jego brodzie

 • snook70

  Oceniono 7 razy 7

  Kto to jest? Lala z botoksu i cieć

 • wino0000006

  Oceniono 6 razy 6

  Zawsze myślałem, że ona ma tak z 45-47 lat.

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 6

  która to już idiotka wskoczyła barankiewiczowi do łóżka ????---a to jeszcze nie jest połowa tej listy desperatek .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX