Blanka Lipińska robi zapasy w obawie przed koronawirusem. Ma listę niezbędnych produktów. Wystosowała też ważny apel do fanów

Blanka Lipińska planuje zakupy w obawie przed koronawirusem. Pisarka na swoim Instagramie zdradziła, bez jakich produktów nie wyobraża sobie życia. Jak myślicie, co znalazło się na jej liście?

Blanka Lipińska planuje zakupy spożywcze ze strachu przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem.  Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała, co planuje kupić, by przetrwać ewentualną kwarantannę.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o koronawirusie: Społeczeństwo popada w obłęd

Blanka Lipińska opowiedziała o koronawirusie

W związku z narastającym zagrożeniem rząd zdecydował o zamknięciu instytucji oświatowych i kulturalnych, co wzbudziło ogólną panikę. Ludzie obawiają się, że następnym krokiem będzie zawieszenie działalności placówek handlowych, więc szturmem wdarli się do sklepów i zaczęli gromadzić zapasy. W wielu miastach sklepowe półki przypominają te z czasów PRL-u. Brakuje podstawowych produktów, a kolejki do kas wydłużają się z godziny na godzinę. 

Na nic zdało się oficjalne oświadczenie ministerstwa rozwoju, z którego jasno wynika, że wprowadzenie nakazu dotyczącego zamykania obiektów handlowych nie jest rozważane. Mieszkańcy miast i tak masowo ruszyli do sklepów, by zrobić zapasy na niepewne czasy, które mogą nadejść. Chociaż najważniejsze jest zachowanie spokoju i rozwagi, niektórym przychodzi to z trudem. Wiele gwiazd za pośrednictwem mediów społecznościowych komentuje najnowsze wydarzenia z kraju. Wśród nich znalazła się Blanka Lipińska.

 

Autorka pierwszej polskiej erotycznej powieści poinformowała na swoim InstaStories, że planuje zrobić zapasy żywności. Apelowała także o zachowanie spokoju i rozwagi. Wyznała również, że nieuzasadniona panika nie jest wskazana.

Nasze społeczeństwo zaczyna popadać w obłęd, paranoję i panikę, i nie ma to absolutnie nic wspólnego z realnym zagrożeniem. Kochani, używajcie rozumu. Jeśli boicie się czegoś, to to sprawdźcie. Sprawdźcie zagrożenie, zapobiegajcie mu. Ale nie idźcie w owczym pędzie, wykupując papier toaletowy ze sklepów, bo to do niczego nie prowadzi i później zostaniecie tylko z tonami jedzenia i papieru toaletowego - powiedziała Lipińska.

Gwiazda zdradziła również, że w nocy długo nie mogła zasnąć i myślała o tym, jak rozwinie się sytuacja w kraju. Dodała również, że cieszy się z abonamentu na Netfliksie, a do pełni szczęścia brakuje jej tylko kilku niezbędnych produktów. Co znalazło się na liście zakupów Blanki? Pisarka planuje zakup wina, cebuli, jajek i kapusty kiszonej Ciekawe, czy znajdzie te produkty na półkach sklepowych. A Wy bez czego nie wyobrażacie sobie życia? :)

KK