To prawda! Blanka Lipińska spotyka się z Baronem [TYLKO U NAS]

Plotki o domniemanym romansie Blanki Lipińskiej z Baronem zostały potwierdzone. Nasz informator zdradził, co ich łączy.

Ostatnio Blanka Lipińska jest tematem numer jeden we wszystkich krajowych mediach. Z pewnością, zasługą tego jest jej bardzo kontrowersyjnego filmu "365 dni", który niedawno miał swoją premierę. Ale nie tylko. Kilka dni temu media obiegły plotki o jej rzekomym romansie z Baronem. Teraz nasz informator potwierdził te doniesienia!

Blanka Lipińska spotyka się z Baronem 

Para nie chciała komentować plotek o romanse, a gdy pytaliśmy Blankę nabrała wody w usta. Jednak w końcu nasz informator potwierdził związek pary.

Blanka wręcz promieniała na imprezie Polsatu. Nie dość, że dostała program w wiosennej ramówce, to zaczęła spotykać się z muzykiem Afromental, Baronem. Na razie się nie ujawniają, ale w końcu przyjdzie na to czas. Zrobią to w najmniej oczekiwanym momencie - mówi nam informator.

Mimo że zarówno Blanka, jak i Baron, milczeli na temat swojej relacji, to głos chętnie zabrała Julia Wieniawa, była dziewczyna Barona. Aktorka kibicowała byłemu chłopakowi w jego nowych miłosnych podbojach.

Alek, powodzenia. Trzymam kciuki- mówiła jakiś czas temu Julia Wieniawa.

A jak pamiętamy, Blanka Lipińska również miała konkretne plany na koniec 2019 roku, które tylko potwierdziły plotki.

Odpocząć, zakochać się, zrobić ekspansję "365 dni" na świat, nakręcić drugi film, dokończyć książkę. Myślę, że do listopada powinnam się wyrobić - mówiła.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć parze wszystkiego, co najlepsze.

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Zobacz wideo Blanka Lipińska żartuje z romansu z Baronem?

BO

Więcej o: