Blanka Lipińska pierwszy raz odniosła się do związku z Baronem. Rozwiała wszelkie wątpliwości

O związku Blanki Lipińskiej i Barona plotkowano już od kilku tygodni. Teraz sama zainterseowana wprost odniosła się do rewelacji dotyczących ich relacji.

Blanka Lipińska kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim partnerem Maćkiem. Rozpad związku literatki zbiegł się w czasie z końcem miłości Julii Wieniawy i Barona. Nie trzeba było długo czekać aż gitarzystę Afromental media połączą z kontrowersyjną pisarką. Sama Blanka nie chciała ustosunkowywać się do plotek na temat jej domniemanego związku. Gdy się z nią kontaktowaliśmy z prośbą o komentarz, ta nabrała wody w usta, jednak na Instagramie wygadała się i zdradziła, jak wyglądają jej sprawy sercowe. Wpis autorki "365 dni" rozwiał wszelkie wątpliwości. Już wszystko jasne. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska żartuje z romansu z Baronem?

Blanka Lipińska o związku z Baronem

Mimo że zarówno Blanka, jak i Baron, milczeli na temat swojej relacji, to głos chętnie zabrała Julia Wieniawa, była dziewczyna Barona. Aktorka kibicowała byłemu chłopakowi w jego nowych miłosnych podbojach. 

Może to jest jakiś niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia. Trzymam kciuki- mówiła jakiś czas temu Julia Wieniawa. 

Blanka Lipińska na swoim Instastory rozwiała wszelkie wątpliwości co do swojego związku z muzykiem. Jedna z fanek zapytała ją o plany na najbliższy rok. 

Odpocząć, zakochać się, zrobić ekspansję "365 dni" na świat, nakręcić drugi film, dokończyć książkę. Myślę, że do listopada powinnam się wyrobić- odpowiedziała Blanka. 

Skoro celebrytka w tym roku planuje się zakochać, nietrudno wywnioskować, że jej serce jest wciąż wolne i na pewno Baron nie zajmuje w nim miejsca. Czyżby w ten sposób Blanka Lipińska chciała się raz na zawsze ustosunkować do krążących plotek?

Rg

Więcej o: