Blanka Lipińska w drapieżnej kreacji na ramówce Polsatu. Autorka "365 dni" zmieniła też fryzurę

Blanka Lipińska pojawiła się na ramówce Polsatu. Celebrytka została prowadzącą nowego formatu stacji - reality show "Tylko Jeden".

Blanka Lipińska ostatnio nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko dlatego, że w lutym tego roku na ekrany kin trafiła ekranizacja powieści celebrytki - erotyku "365 dni" o tym samym tytule. W tym samym czasie głośno było o tym, że Lipińska spotyka się z Baronem - członkiem zespołu Afromental oraz byłym partnerem Julii Wieniawy.

Nic nie wskazuje na to, by Polacy niebawem mieli zapomnieć o celebrytce. A to dlatego, że zobaczymy ją w nowej roli. Blanka Lipińska zadebiutuje bowiem jako gospodyni nowego realty show Telewizji Polsat - "Tylko Jeden”. Pierwszy odcinek show już 6 marca. 

ZOBACZ TEŻ: Baron i Blanka Lipińska mają romans? Ostatni wpis muzyka miał uciszyć plotki, ale tylko dolał oliwy do ognia. "Pozdrów Blankę"

Blanka Lipińska na ramówce Polsatu

Blanka Lipińska została nową twarzą Polsatu, nic więc dziwnego, że została zaproszona na ramówkę stacji. W środowy wieczór Lipińska pojawiła się na czerwonym dywanie w odważnej, a można nawet rzec, drapieżnej kreacji. Celebrytka wybrała kusą sukienkę z czarnej skóry. Całość uzupełniła zdobną biżuterią (długimi kolczykami i jeszcze dłuższymi naszyjnikami) oraz ciemnymi botkami. 

Uwagę zwracała również nowa fryzura Lipińskiej. Autorka erotyku jakiś czas temu rozjaśniła włosy. Teraz zaszalała u fryzjera jeszcze bardziej i zdecydowała się na długą grzywkę. Myślicie, że to była dobra decyzja?

"Tylko jeden". O co chodzi?

Bohaterami show "Tylko Jeden" są wojowniczy mężczyźni, którzy zostaną odcięci od świata. Przez 8 tygodniu dziesięciu z nich pod okiem trenerów będzie rywalizować o kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. Będziecie oglądać show?

AG