Victoria Beckham kupiła nowe rękawiczki. David namalował na nich perwersyjny rysunek

Victoria Beckham opublikowała na InstaStories zdjęcie rękawiczek, w których sprząta w domu. Jej mąż David zażartował sobie z żony.

W związku z obecną sytuacją, jaka panuje na świecie, gwiazdy zaszyły się w domu. Nie tylko te polskie chętnie pokazują, jak spędzają czas - np. Anna Lewandowska trenuje w domowej siłowni, a Marina bawi się z synem. Urywkami ze swojego życia prywatnego z fanami podzieliła się także Victoria Beckham. Okazuje się, że David to niezły żartowniś.

Zobacz wideo Także gwiazdy odpuszczają sobie strojenie podczas izolacji

David Beckham żartuje z żony

Na InstaStories projektantka pokazała rękawiczki, w których sprząta w domu podczas izolacji. Na żółtym materiale jej mąż napisał litery "VB", czyli inicjały żony. Ale to nie wszystko! Dorysował także uśmiech oraz... męski narząd płciowy. Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się po nim takich żartów.

Kiedy David Beckham dorwie się do moich rękawiczek - napisała na jednym z ujęć.

David Beckham zażartował z żonyDavid Beckham zażartował z żony Screen z Instagram.com/ victoriabeckham

Nie jest tajemnicą, że były piłkarz ma duży dystans do siebie. Jednak ważniejsze jest to, że po raz kolejny pokazali, że z Victorią tworzą udane małżeństwo i świetnie się razem bawią. Aktualnie przebywają w swoim domu w Cotswolds, w Anglii, gdzie towarzyszą im dzieci: Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper.

Gwiazdy podczas izolacji

Także w Polsce gwiazdy starają sobie jakoś uprzyjemniać czas w domu. Tamara Arciuch wreszcie znalazła czas, żeby posprzątać ogród, a Ewa Farna śpiewa i tańczy dla syna. Nie brakuje także ciekawych przygód, które przyprawiają rodziców o zawrót głowy. Katarzyna Zielińska nie mogła znaleźć syna, który się przed nią schował, a córki Anny Guzik zabawiły się we fryzjera - jedna z nich ma teraz nową fryzurę na "czeskiego piłkarza".

AW