Córka Anny Guzik w tajemnicy przed mamą obcięła włosy. Aktorka pokazała efekt końcowy. "Mam w domu czeskiego piłkarza"

Córka Anny Guzik zabawiła się w stylistkę fryzur. Swoje zdolności ćwiczyła na... sobie.

Anna Guzik od lat spełnia się nie tylko zawodowo w roli aktorki, ale i prywatnie w roli matki i żony. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wychowuje bowiem z mężem, Wojciechem Tylką, trzy córki: 4-letnie bliźniaczki, Ninę i Barbarę oraz 3-letnią Bognę. Jedna z dziewczynek ostatnio nieźle zaszalała. Korzystając z chwili nieuwagi rodziców, chwyciła za nożyczki i obcięła sobie włosy. Aktorka pochwaliła się efektami fryzjerskiego zacięcia córki na Instagramie.

Zobacz wideo

Córka Anny Guzik obcięła sobie włosy

Anna wzięła sobie mocno do serca zalecenia rządu oraz lekarzy i odizolowała się od społeczeństwa w domu. Całe dnie spędza z mężem i dziećmi. Na bieżąco wrzuca do sieci wspólne zdjęcia. W środę natomiast opowiedziała fanom o nietypowej sytuacji, jaka miała miejsce w jej mieszkaniu. 

Znaleźliśmy włosy. Było dochodzenie. Czyje? Sytuacja się wyjaśniła. Teraz mam w domu czeskiego piłkarza! - napisała Guzik pod zdjęciem jednej z córek.
 

Fani radośnie zareagowali na post, komentując zdjęcie płaczącymi ze śmiechu emotikonami. Niektóre panie przyznały, że przeżyły podobne sytuacje ze swoimi pociechami. 

Nie pierwszy i nie ostatni pewnie taki przypadek. Każda z małych istotek ma swoje pomysły na życie. To trzeba przeżyć i koniecznie zapisać na przyszłość. Potem same dzieciaki nie wierzą, co robiły, a my często zapominamy.
Przechodziłam to samo. Wchodzę do łazienki, a tam garść włosów. Mówię: coś Ty zrobiła?! A ona do mnie: mamo, ja chciałam włosy jak lalka barbie.

Cóż, może jedna z córek nie zechce pójść w ślady mamy i zamiast aktorką, zostanie na przykład stylistką? 

CW

Więcej o: