Anna Guzik nie nudzi się w domu. Wystawia domowe teatrzyki dla swoich dzieci. Jej córki rosną jak na drożdżach

Anna Guzik spędza czas z trójką dzieci w domu i jak się okazuje, ma mnóstwo pomysłów na wspólne zabawy. Aktorka wystawia córkom domowe teatrzyki, a także angażuje je we wspólne gotowanie. Wszystko chętnie pokazuje na Instagramie, mimo że zazwyczaj rzadko mówi o życiu prywatnym. My przyglądamy się jej córkom. Dziewczynki rosną jak na drożdżach!
Córki Anny Guzik Córki Anny Guzik Instagram/anna_guzik_

Domowe teatrzyki u Anny Guzik

Aktorka na Instagramie podzieliła się zdjęciem swoich pociech na tle domowej sceny teatralnej. Anna Guzik jest mamą trzech dziewczynek: Basi, Niny i Bogny. 

Teatry pozamykane, to prawda, ale te domowe pracują pełną parą! Tym razem ja mam wolne, a tata pracuje - napisała na Instagramie Anna Guzik. 

Na czas izolacji gwiazda 'Na Wspólnej' angażuje dzieci także  do wspólnego gotowania.

Córki Anny Guzik Córki Anny Guzik Instagram/anna_guzik_

Wspólne gotowanie

Córki Anny Guzik pomagają także w kuchni, przyrządzając ulubione smakołyki. Gwiazda stwierdziła, że jeśli cały czas będą przebywać w domu i gotować, to co chcą jej córki, to mocno przybiorą na wadze...

Co robić w tym czasie? Jeść! Wczoraj muffinki, dzisiaj naleśniki, zobaczymy, co wymyślą jutro... Jak to się skończy, to łatwiej nas będzie przeskoczyć niż obejść! - napisała pod zdjęciem. 

Dziewczynki chętnie malują, co pokazał na Instagramie ich tata - Wojciech Tylka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artystki #gaździnki #malować #3siostry #artystki #uśmiechoduchadoucha #coreczkitatusia #radosnedziecko

Post udostępniony przez Wojciech Tylka (@wojtek_t_) Mar 20, 2020 o 9:11 PDT

Anna Guzik z rodziną Anna Guzik z rodziną Instagram/anna_guzik_

Wspólne spędzanie czasu

Aby zapewnić rozrywkę w domu, Ania kupiła trampolinę, na której bawi się cała rodzina. Dziewczynki mogą spożytkować energię i wieczorem szybko zasnąć.

Basia i Nina - córki Anny Guzik Basia i Nina - córki Anny Guzik Instagram/anna_guzik_

Bliźniaczki Basia i Nina

1 marca 2016 roku na świat przyszły dwie córeczki gwiazdy: Basia i Nina. W dniu urodzin pociech aktorka zamieściła zdjęcie 4-latek, a publikację opatrzyła opisem, w którym zdradziła, że w dniu narodzin dziewczynek rozpoczęła się jej największa przygoda. 

Dokładnie cztery lata temu rozpoczęliśmy z mężem naszą największą przygodę i misję zarazem - rodzicielstwo. To było tak niedawno, a jednak setki doświadczeń temu... - wyznała aktorka. 

Bogna - najmłodsza córka Anny Guzik Bogna - najmłodsza córka Anny Guzik Instagram/anna_guzik_

Najmłodsza córka - Bogna

W czerwcu 2017 roku na świat przyszła kolejna córka aktorki - Bogna. Dziewczynka wkrótce skończy 3 lata i na każdym zdjęciu udostępnionym przez jej rodziców jest uśmiechnięta. 

Anna Guzik z mężem Wojciechem Tylką Anna Guzik z mężem Wojciechem Tylką Instagram/anna_guzik_

Anna Guzik i Wojciech Tylka

Anna Guzik jest żoną Wojciecha Tylki, za którego wyszła w 2013 roku. Para chętnie podróżuje i wspólnie spędza czas. Ostatnio wybrała się ze znajomymi do Lizbony.

Mąż aktorki na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami swojej rodziny. 

Anna Guzik z mężem
Instagram/wojtek_t_

Anna Guzik z rodziną Anna Guzik z rodziną Instagram/anna_guzik_

Anna Guzik z rodziną

Aktorka i jej mąż chętnie organizują małe wycieczki dla swoich córek. Wybierają się na mecze, do zoo albo na dłuższe spacery. Anna i Wojciech upamiętniają te chwile na Instagramie. 

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.