Ewa Farna spędza czas w domu na wesoło. Piosenkarka tańczy i śpiewa dla syna. Nagranie podbija sieć

Ewa Farna nie narzeka na nudę w czasie samoizolacji. Na Instagramie zamieściła rozczulający filmik.

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa artyści zmuszeni zostali do wzięcia sporego wolnego. Nie jest inaczej w przypadku Ewy Farnej, która musiała również przełożyć całą swoją trasę koncertową. Artystka nie narzeka jednak na nudę, ponieważ od niespełna roku spełnia się w roli mamy. Ta nowa dla niej rola sprawiła, że artystka nie może narzekać na nudę. Mimo że piosenkarka chroni prywatność swojego syna, to zdarza jej się publikować wspólne zdjęcia czy filmiki z dzieckiem na Instagramie. Tak było i tym razem, gdy pokazała, w jak zabawny i aktywny sposób spędzają razem kwarantannę. 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Farna pokazała syna w śpioszkach, które dostała od fanów. Opis pod zdjęciem zrozumieją chyba wszyscy rodzice

Ewa Farna śpiewa dla syna

Ewa Farna wolny czas wykorzystała na robienie generalnych porządków w szafie. Oczywiście w pracy towarzyszył jej syn, którego zdolna mama zabawiała tańcem i śpiewem.

Ok, so…Day 13 of the quarantine. Trzeba znaleźć zabawę tez tam, gdzie jej wcześniej nie było – napisała Farna.
 

Na pierwszy rzut oka widać, że synkowi taka forma zabawy bardzo się podoba. Podobnego zdania są również fani, którzy gromko komplementują rodzinny obrazek w komentarzach pod filmem

Mały w rytm muzyki grzechotka już gra! Uwielbiam takie mamy.
Po prostu cię uwielbiam. Taka mama to skarb. Świetnie sobie radzisz.
Ale to jest urocze. Mega mi się podoba. U nas podobna zabawa. Pozdrawiam cieplutko - piszą pod nagraniem fani.

Ewa Farna z mężem chcą jak najwięcej czasu poświecić dziecku. Starają się pogodzić pracę z rodzicielstwem, co jak na razie świetnie im wychodzi.

RG