Tamara Arciuch z grabiami w ręku nie narzeka i zabiera się za robotę w ogródku. "Żadnej pracy się nie boję"

Wielu artystów narzeka w obecnej sytuacji na brak pracy. Tamara Arciuch jest przyzwyczajona do niestabilności swojego zawodu, o czym opowiedziała na Instagramie.

Od kilku dni wszystkie ośrodki kulturalne są zamknięte. Artyści mają powody do zmartwień, ponieważ większość z nich zarabia głównie podczas wystąpień, czy dni zdjęciowych. Jedną z największych polskich gwiazd, która narzekała ciągłość finansową w obecnej sytuacji była Maryla Rodowicz.Krzysztof Skiba mocno skrytykował swoich kolegów po fachu, za to, że narzekają na brak pieniędzy. Zaznaczył nawet, że "nie są mądrzejsi od wiewiórek". Tamara Arciuch ma bardzo zdrowe podejście do sytuacji zawodowej, w jakiej się znalazła. Racjonalnie patrzy na to, co się dzieje i nie narzeka. 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Skiba krytykuje polskie gwiazdy. Chodzi o ich obecną sytuację finansową. "Wiewiórka jest mądrzejsza od was"

Zobacz wideo Doda apeluje do Polaków:

Tamara Arciuch nie narzeka na brak dni zdjęciowych 

Tamara Arciuch jest już doświadczoną aktorką i doskonale wie, że w jej zawodzie bywa różnie z płynnością finansową. Zdarzają się miesiące, gdy aktorzy mają wypełnione dni po brzegi, ale bywają i takie, gdy nie mają żadnego zatrudnienia. Aktorka już do tego przywykła i nie narzeka. 

Ja tam jestem kobieta pracująca i żadnej pracy się nie boję. Jestem aktorką bez etatu. Czasem pracuję po 20 godzin na dobę, ale są miesiące, kiedy nie ma spektakli ani planów filmowych. Muszę sama zarządzać swoim czasem i emocjami, więc w sumie dla mnie ta sytuacja to stan, który znam - pisze aktorka.

Nadmiar czasu wolnego Tamara Arciuch wykorzystuje na prace w ogrodzie. 

Szukam zajęć i aktywności, które wypełnią dzień, będą przyjemne i pożyteczne. Ogród idealnie się do tego nadaje. A Wy, czym wypełniacie wolny czas? - czytamy we wpisie gwiazdy.

Trudno nie zgodzić się z aktorką. Podejście Tamary Arciuch do obecnego problemy wydaje nam się jak najbardziej rozsądne. 

RG

Więcej o:
Komentarze (6)
Tamara Arciuch z grabiami w ręku nie narzeka i zabiera się za robotę w ogródku. "Żadnej pracy się nie boję"
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 2 razy 2

  Zawsze była ładna, miła i przede wszystkim NORMALNA !

 • jemar

  Oceniono 3 razy 1

  Śliczna dziewczyna i dobra aktorka. Wiele szczęścia życzę Pani Tamarze. Gratuluję pięknej Rodziny.

 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 1

  A czy aktorstwo to jedyny zawód w którym raz jest praca, a raz nie ma? Oczywiście, że nie. Jak już sprawa wirusa zacznie cichnąć, to wszyscy odczujemy gospodarcze problemy. Więc niech ci wszyscy pseudo aktorzy nie stękają, bo każdy będzie musiał sobie z tym poradzić. A mnie się wydaje, że najwięcej stękają ci co się boją, że nie mają wystarczającego talentu i że jak już epidemia zacznie się zmniejszać, to nie będą na tyle dobrzy w swoim fachu, aby znaleźć zatrudnienie. W końcu kryzys gospodarczy dotknie wiele dziedzin życia, producentów seriali, czy dyrektorów teatru będzie stać na zatrudnienie tylko tych najlepszych. No chyba, że tvp wytrzaśnie kolejne miliony na tych darmozjadów którzy niesłusznie nazywają się prawdziwymi aktorami. Ale wtedy to już chyba elektorat zrobiłby prawdziwy raban o to. Tak to jest jak celebryta pcha się do roboty nie mając odrobiny talentu.

 • a.k.traper

  0

  Pani Tamara wraz z Bartkiem tworzą taka fajną, naturalną parę.
  Co do ogórdka to też na kilka godzin wychodze by odpocząć od ślęczenia nad projektami, wczoraj przyciąłem drzewka, jutro będę ukłądał gałęzie by na ognisko, grilla czy do wędzenia czekały.

 • jestem_robotem

  0

  Nie da się nielubić TA, fajna babka.

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 0

  aktorzy to byli kiedyś....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX