Tamara Arciuch z grabiami w ręku nie narzeka i zabiera się za robotę w ogródku. "Żadnej pracy się nie boję"

Wielu artystów narzeka w obecnej sytuacji na brak pracy. Tamara Arciuch jest przyzwyczajona do niestabilności swojego zawodu, o czym opowiedziała na Instagramie.

Od kilku dni wszystkie ośrodki kulturalne są zamknięte. Artyści mają powody do zmartwień, ponieważ większość z nich zarabia głównie podczas wystąpień, czy dni zdjęciowych. Jedną z największych polskich gwiazd, która narzekała ciągłość finansową w obecnej sytuacji była Maryla Rodowicz.Krzysztof Skiba mocno skrytykował swoich kolegów po fachu, za to, że narzekają na brak pieniędzy. Zaznaczył nawet, że "nie są mądrzejsi od wiewiórek". Tamara Arciuch ma bardzo zdrowe podejście do sytuacji zawodowej, w jakiej się znalazła. Racjonalnie patrzy na to, co się dzieje i nie narzeka. 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Skiba krytykuje polskie gwiazdy. Chodzi o ich obecną sytuację finansową. "Wiewiórka jest mądrzejsza od was"

Zobacz wideo Doda apeluje do Polaków:

Tamara Arciuch nie narzeka na brak dni zdjęciowych 

Tamara Arciuch jest już doświadczoną aktorką i doskonale wie, że w jej zawodzie bywa różnie z płynnością finansową. Zdarzają się miesiące, gdy aktorzy mają wypełnione dni po brzegi, ale bywają i takie, gdy nie mają żadnego zatrudnienia. Aktorka już do tego przywykła i nie narzeka. 

Ja tam jestem kobieta pracująca i żadnej pracy się nie boję. Jestem aktorką bez etatu. Czasem pracuję po 20 godzin na dobę, ale są miesiące, kiedy nie ma spektakli ani planów filmowych. Muszę sama zarządzać swoim czasem i emocjami, więc w sumie dla mnie ta sytuacja to stan, który znam - pisze aktorka.

Nadmiar czasu wolnego Tamara Arciuch wykorzystuje na prace w ogrodzie. 

Szukam zajęć i aktywności, które wypełnią dzień, będą przyjemne i pożyteczne. Ogród idealnie się do tego nadaje. A Wy, czym wypełniacie wolny czas? - czytamy we wpisie gwiazdy.
 

Trudno nie zgodzić się z aktorką. Podejście Tamary Arciuch do obecnego problemy wydaje nam się jak najbardziej rozsądne. 

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.