Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Pomagajmy!

Małgorzata Rozenek razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem postanowili dołączyć do akcji Plotka i Stowarzyszenia mali braci Ubogich. Fundusze zbierane są na wielkanocne zakupy dla seniorów.

Tegoroczne święta wielkanocne znacznie będą się różnić od tych, które znamy. Wiele osób nie może być blisko z rodziną. W najgorszej sytuacji są niestety samotni seniorzy, którzy nie zawsze mogą liczyć na pomoc bliskich. W tym czasie nie powinni oni opuszczać domu, by chociażby zrobić szybkie zakupy. Nasza akcja powstała właśnie po to, by pomóc seniorom i im dać namiastkę świątecznej atmosfery.

Gwiazdy wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Akcja powstała pod hasłem: "Podaruj wielkanocne zakupy samotnej starszej osobie". Razem ze stowarzyszeniem braci Ubogich zbieramy fundusze, by stworzyć "koszyczki wielkanocne" dla seniorów. O pomoc poprosiliśmy największe gwiazdy polskiego show-biznesu, by wykorzystały swoją popularność i zasięgi w mediach. Teraz dołączyła do nas jedna z najbardziej popularnych i lubianych par - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek - Instagram

O akcji poinformowali na swoich instagramowych profilach, gdzie obserwują ich miliony internautów. Oprócz nich akcję wsparły już takie gwiazdy jak: Doda, Ida Nowakowska, Marta Manowska, a także Marina Łuczenko.

Dla nas to mały gest, a dla samotnych seniorów to zdecydowanie coś więcej, niż paczka. To udowodnienie, że o nich pamiętamy.

Na stronie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich możecie przeczytać więcej o samej akcji. Dodatkowo opisane są historie seniorów, np. samotnej pani Oli z Poznania. 87-letnia seniorka mieszka na czwartym piętrze (bez windy), po złamaniu nogi nie może sama wyjść z domu. Takich osób jest znacznie więcej.

Tu link do informacji o akcji Stowarzyszenia - malibracia.org.pl/wielkanoc/.

Więcej o:
Komentarze (9)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Pomagajmy!
Zaloguj się
 • goupille

  Oceniono 2 razy 2

  Chlor i Dzidzia Piernik.

 • wzornikieu

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli Majdany chcą pomóc Polsce i Polakom, powinni się rzucić w przepaść.
  stop making stupid people famous!

 • gryfb

  Oceniono 1 raz 1

  Na fotce to jest ta Izabell od Marcinkiewicza?

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 1 raz 1

  Tematy na lans się wyczerpują ewidentnie, no to czas razem z plotkiem powołać meganiszową fundacyjkę. Nikt się nie połapie, jakby co...
  Można wesprzeć tyle wartych tego NGOsów, choćby Annę Dymną, to nie, robimy swoje, pokazowe, żeby o nas gadali.
  Pustak i wydmuszka.

 • teen69

  Oceniono 1 raz 1

  co to za obscenia. pokazała brzuszek, majdan ją objął a ona się zerżła i tak od miesięcy. Kto to ,ku..., jest ? starzejąca się kobieta i facet ze 30-ty z końca kolejki.

 • cracken001

  Oceniono 1 raz 1

  !!!!!...KURRRR WA !!! ZNOWU TE OBLECHY?????

 • vidi12

  Oceniono 1 raz 1

  Litości !!!!

 • mustermann

  0

  Rodzynki&Majdanki Co. Doprowadziły do tego, że firmowanie przez nich czegokolwiek oznacza ucieczkę w popłochu potencjalnych odbiorców/klientów/darczyńców.
  Lansują się do porzygu, więc ich twarze w reklamie wywołują jedynie odruch wymiotny.

 • cezar85

  0

  a już chciałem pomóc....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX