Podaruj wielkanocne zakupy samotnej starszej osobie! Plotek wspiera akcję Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

W tym roku nie poświęcimy wielkanocnych koszyków, wielu z nas nie zasiądzie do świątecznego śniadania z rodzinami. Ale w tym szczególnym czasie warto pamiętać o seniorach - wielu z nich zmaga się z samotnością i ledwo wiąże koniec z końcem. Dlatego Plotek.pl wspiera akcję Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Razem możemy pomóc tym najbardziej potrzebującym!

Zbliżają się święta wielkanocne. Będzie to inny czas niż zazwyczaj, większość z nas spędzi go bez rodzin. W tych dniach w szczególnie trudnej sytuacji znajdą się seniorzy - często samotni. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich od lat pomaga osobom starszym, niosąc im pomoc materialną, ale i wsparcie duchowe. Choć w tym roku seniorzy nie spotkają się na wielkanocnym śniadaniu, możemy pomóc im przygotowując świąteczne paczki.

Więcej potrzebnych informacji na temat Stowarzyszenia i jego działalności znajdziecie na stronie malibracia.org.pl.

Podaruj wielkanocne zakupy samotnej starszej osobie to akcja Stowarzyszenia, którą w tym roku wspiera Plotek.pl. Organizujemy zbiórkę i liczymy na Twoją pomoc - rozpropagowanie akcji pomoże zebrać większe fundusze i sprawić radość seniorom. Podopieczni Stowarzyszenia czekają na naszą pomoc!

Podaruj wielkanocne zakupy samotnej starszej osobie

Razem możemy uratować święta wielu osób. Sprawić, że ten szczególny czas nie będzie oznaczał jedynie jeszcze większej samotności, że będzie różnił się od zwykłych, spędzanych w czterech ścianach dni. Paczka wypełniona wielkanocnymi smakołykami to dla wielu ludzi coś więcej niż chleb, słodycze i jajka - to znak, że ktoś o nich pamięta i nie są sami.

Na stronie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich możecie przeczytać więcej o samej akcji, przeczytacie też historie seniorów, np. samotnej pani Oli z Poznania. 87-letnia seniorka mieszka na czwartym piętrze (bez windy), po złamaniu nogi nie może sama wyjść z domu. Takich osób jak pani Ola jest więcej i to my możemy sprawić, że na ich ustach zagości uśmiech, a w oczach pojawi się wzruszenie.

Tu link do informacji o akcji Stowarzyszenia - malibracia.org.pl/wielkanoc/.

Nie bądźmy obojętni! 

Redakcja Plotek.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.