Nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera odtworzył kultowe zdjęcie ojca. Jest tylko jedna różnica

Arnold Schwarzenegger wiele lat temu mógł pochwalić się niewiarygodną muskulaturą. Jego 22-letni syn Joseph Baena jest wierną kopią ojca - jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Arnold Schwarzenegger zdecydowanie zbyt rzadko chwali się swoim synem. Joseph Baena postanowił sam zadbać o swoją popularność i odtworzył jedno z najsłynniejszych zdjęć swojego równie sławnego ojca.

Zobacz wideo Tymczasem Arnold z jacuzzi zachęca was, byście zostali w domu

Syn Arnolda Schwarzeneggera odtwarza zdjęcie ojca

Joseph Baena ma 22 lata i jest modelem fitness. Niewiele różni go od Arnolda Schwarzeneggera, kiedy ten był w tym samym wieku. Udowodnił do jednym zdjęciem na Instagramie, na którym zaprezentował pozę identyczną, co sławny tata wiele lat wcześniej. Różnią się tylko strojem - Arnold w latach 70. preferował w czasie konkursów obcisłe bokserki, dzięki czemu widoczne były również mięśnie jego nóg i pośladków, Joseph zaś postawił na luźniejszy dres.

Joseph często ćwiczy pod czujnym okiem wciąż bardzo wysportowanego ojca (Arnold ma 72 lata i nie stroni od sportu). Arnold czuwa nad jego treningiem na siłowni, przekazuje synowi cenne wskazówki. Joseph ma jeszcze trochę do wypracowania, ale na szczęście ma też od kogo się różnych rzeczy nauczyć. Przypomnijmy, że Arnold Schwarzenegger w latach 70. aż siedem razy zdobył tytuł Mr Olympia, którym nagradzano tylko najlepszych bodybuilderów.

Poza, którą powtórzył Joseph, jest idealna do eksponowania mięśni pleców i ramion, podobne pojawiają się na każdym konkursie. Właśnie ta poza została uwieczniona na pomniku Arnolda Schwarzeneggera, który aktor i były gubernator Kalifornii osobiście odsłonił w 2014 roku w Columbus, w stanie Ohio.

Kim jest Joseph Baena?

Joseph Baena jest jednym pięciorga dzieci Arnolda. Nie nosi jego nazwiska, bowiem jest dzieckiem  nieślubnym - to owoc pozamałżeńskiego romansu Schwarzeneggera z pomocą domową, Mildred Baena, który to romans zakończył się następnie rozwodem Arnolda z ówczesną żoną. Niezależnie jednak od tego, tylko Joseph poszedł w ślady swojego ojca, co niezmiennie napawa go dumą - na Instagramie Arnolda ze wszystkich dzieci to Joseph pojawia się najczęściej.

Więcej o:
Komentarze (18)
Nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera odtworzył kultowe zdjęcie ojca. Jest tylko jedna różnica
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 5 razy 5

  To taki ichni Rozenko-Siwiec

 • jego_eminencja

  Oceniono 2 razy 2

  genetyka juz nie ta sama no i jego ojciec trenowal duzo wiecej w jego wieku, nie mozna osiagac wyników bez podobdnej dawki treningowej i mimo ze dzisiaj sa lepsze maszyny izolujace miesnie i lepsze programy treningowe i duzo lepsze odzywki i sterydy to trzeba miec jeszcze olbrzymia motywacje… której ciezko sie nauczyc

 • bombullo

  Oceniono 2 razy 2

  Duzo Jozikowi brakuje! A nogi nawet w dresie wygladaja cienko,moze po maminych genach sa?
  Kudy mu to fatera Arnolda...

 • lastm10

  Oceniono 2 razy 2

  Młody też na soczku

 • krytycznavvagina

  Oceniono 1 raz 1

  "Nieślubny syn" serio w XXI wieku?!
  Ale wieśniacka mentalnosc!

 • tygrysio_misio

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem laska.. z Polski... a prawą łydkę mam lepszą niż Arni w najlepszych latach. A w ogóle nie ćwiczę ich. Same mi się rzeźbią. Lewa nie wiedzieć czemu nie jest tak ładnie zarysowana, choć równie umięśniona.

  Młody z nogami nie dorównuje mi do pięt :+)

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 1 raz 1

  "Chcesz być synem Schwarzeneggera, to mów do mnie 'tato' " - mówiło się u mnie na podwórku dawno, dawno temu...

 • ohmylord

  Oceniono 1 raz 1

  Patrick Schwarzenegger jest bardziej za to znany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX