Edyta Górniak pokazała, jak naturalnie powiększa usta. Fani jej nie uwierzyli: Aż kipią wypełniaczem

Edyta Górniak zamieściła ostatnio zdjęcie, pod którym fani dopytywali, czy powiększyła sobie usta. Gwiazda zapewniła, że to tylko złudzenie optyczne i to udowodniła.

Edyta Górniak jest niewątpliwie piękną kobietą. Podobnie jak wiele gwiazd jest podejrzewana o ingerencję w swój wygląd. Fani pod ostatnim zdjęciem podejrzewali, że gwiazda powiększyła usta. Diwa zaprzeczyła i pokazała na Instagramie, jak w łatwy sposób sprawić, aby usta były większe. 

ZOBACZ: Edyta Górniak utknęła w USA i nie może wrócić do syna. "Codziennie rozmawiają przez internet" 

Zobacz wideo Edyta Górniak z okazji Walentynek pozuje topless

Edyta Górniak pokazuje, jak powiększa usta

Wokalistka zamieściła dwa nagrania, na których pokazuje, jak powiększa usta za pomocą kredki do ust w kolorze nude. Edyta tylko podkreśla górną wargę, wychodząc poza jej naturalny koniec i rozciera produkt. Ten łatwy trik sprawia, że wyglądają na większe i pełniejsze.

 

Filmik miał zamknąć usta wszystkim komentującym, ale internauci nie uwierzyli, że to jedyny sposób. Nadal są zdania, że Górniak powiększała usta u specjalisty. 

Uwielbiam Panią jako artystkę i człowieka, jednak nikt nie jest głupi. Pani usta aż kipią wypełniaczem.
Dobra, dobra. Te usta nie są powiększone tylko kredką. Nie ściemniaj.
Nie wiem czemu gwiazdy mają problem, żeby się do tego przyznać. Przecież to nic złego, wszystko jest dla ludzi - pisali fani Edyty pod nagraniem.

Gwiazda zamilkła i nie odpowiadała już komentującym. Kiedy przyjrzymy się zdjęciom z lat 90., można zauważyć, że Edyta ma piękne usta, ale nie tak pełne jak dziś. 

Celebrytki chętnie poprawiają wygląd swój wygląd. Niektóre przesadzają z wypełniaczami, a internauci chętnie im to wypominają. Jedną z takich gwiazd jest Mała Ania, której monstrualne usta są krytykowane przez obserwatorów